Dordrecht, Netherlands

Gans Elvis zoekt een nieuwe partner

Gans Elvis woont in Park Merwestein en is op zoek naar een nieuwe partner. Zijn vrouwtje is afgelopen weekend doodgebeten door een hond.
Marjolein Vos | 17 juli 2018 17:20 | Aangepast op 17 juli 2018 17:20
Nog steeds dwaalt Elvis door het park opzoek naar zijn vrouwtje, maar die komt echt niet meer terug. Nico Duyndam, opzichter van Park Merwestein deed via Facebook een oproep voor een nieuw vrouwtje.

'Ganzen hebben echt liefdesverdriet,' zegt Nico. 'Zichtbaar roept en zoekt hij de hele dag.' Dus voor wie er een boerengans over heeft kan contact opnemen met Nico.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...