Tijdens werkzaamheden aan de riolering is dinsdagmorgen in de Willemsstraat een gasleiding geraakt.
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Redactie Streekomroep | 31 juli 2026 14:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 5 augustus 2026 19:40
Een 84-jarige vrouw uit Zwijndrecht is eerder deze maand op brute wijze beroofd van haar ketting. De vrouw liep van de Lindeweg over de brug naar de Beethovenlaan, toen een onbekende man haar gouden ketting van haar nek af trok. Hij is opgepakt.
De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.
Een preventieve fouilleeractie in Dordrecht bleek afgelopen week al na vijf minuten niet voor niks te zijn geweest. Bij de eerste persoon die werd gecontroleerd, werd een grote hoeveelheid pillen gevonden zonder geldig recept. Ook werd een mes aangetroffen.
Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.
Voor de tweede keer in korte tijd is er een mobiele camera geplaatst in een straat in Zwijndrecht. In een huis aan De Were woont volgens de gemeente een overlastgevend gezin, dat al meermaals betrokken is geweest bij meldingen van onder meer intimidatie en bedreiging. Buurtbewoners uitten eerder al hun zorgen over de overlast.
De gemeente Alblasserdam koopt de Havenkerk in het dorp. In een raadsvoorstel aan de gemeenteraad heeft het gemeentebestuur voorgesteld om daarvoor 2,2 miljoen uit te trekken. De raad is daar dinsdagavond mee akkoord gegaan.