Dordrecht, Netherlands

Gaslek Zwijndrecht gedicht

Bewoners van de Lindelaan in Zwijndrecht zijn weer thuis. Enkele tientallen woningen en een kinderdagverblijf werden vanochtend ontruimd na een groot gaslek. Meer dan 20 huizen zitten nu nog zonder gas.
Peter Tromp | 14 oktober 2016 11:43 | Aangepast op 14 oktober 2016 11:43
Het gaslek ontstond vanochtend rond negen uur. De leiding werd geraakt tijdens werkzaamheden in de straat. Er ontsnapte zoveel gas dat de hulpdiensten gezamenlijk uitrukten.

Op last van gemeente en politie werden enkele tientalen woningen ontruimd. De bewoners werden opgevangen op het gemeentehuis. Kinderen van een kinderdagverblijf verhuisden naar een andere locatie.

Het duurde bijna twee uur voordat het lek was gedicht. Medewerkers van het gasbedrijf zijn nog geruime tijd bezig met het herstellen van de gasvoorziening.

Meest gelezen

Man uit Zwijndrecht (34) na kettingbotsing overleden

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 15 jan 2025 11:29

Lees ook

Molenlanden bestrijdt stroomtekort met meer transformatorhuisjes

Gemeente Molenlanden en netbeheerder Stedin hebben onlangs een samenwerkingsovereenkomst ondertekend...

Maaike schaatst tweehonderd kilometer op één dag voor het goede doel

Maaike de Wit is verpleegkundige bij het Franciscus Gasthuis in Rotterdam. Op 24 januari is de Wit e...

Bittere mijlpaal voor actievoerders: 250ste protest bij Chemours

Een mijlpaal voor actiegroep ‘Gezondheid Vóór Alles’: zaterdag 18 januari was de 250ste keer dat er ...

Museum De Koperen Knop zoekt trouwfoto’s

Museum De Koperen Knop in Hardinxveld-Giessendam is op zoek naar trouwfoto’s uit de periode 1900 tot...

112-nieuws: hulpverlener mishandeld en arrestatieteam valt woning binnen

In een woning aan de Abraham Kuyperweg in Dordrecht is zaterdagavond een aanhouding verricht. Dit we...

Zorg bij Dubbelmonde onvoldoende, inspectie wil verbetering zien

Een recent verschenen rapport van de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd over het Dordtse woonzorgcen...