Dordrecht, Netherlands

Gaslek Zwijndrecht gedicht

Bewoners van de Lindelaan in Zwijndrecht zijn weer thuis. Enkele tientallen woningen en een kinderdagverblijf werden vanochtend ontruimd na een groot gaslek. Meer dan 20 huizen zitten nu nog zonder gas.
Peter Tromp | 14 oktober 2016 11:43 | Aangepast op 14 oktober 2016 11:43
Het gaslek ontstond vanochtend rond negen uur. De leiding werd geraakt tijdens werkzaamheden in de straat. Er ontsnapte zoveel gas dat de hulpdiensten gezamenlijk uitrukten.

Op last van gemeente en politie werden enkele tientalen woningen ontruimd. De bewoners werden opgevangen op het gemeentehuis. Kinderen van een kinderdagverblijf verhuisden naar een andere locatie.

Het duurde bijna twee uur voordat het lek was gedicht. Medewerkers van het gasbedrijf zijn nog geruime tijd bezig met het herstellen van de gasvoorziening.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...