Dordrecht, Netherlands

Gaslek Zwijndrecht gedicht

Bewoners van de Lindelaan in Zwijndrecht zijn weer thuis. Enkele tientallen woningen en een kinderdagverblijf werden vanochtend ontruimd na een groot gaslek. Meer dan 20 huizen zitten nu nog zonder gas.
Peter Tromp | 14 oktober 2016 11:43 | Aangepast op 14 oktober 2016 11:43
Het gaslek ontstond vanochtend rond negen uur. De leiding werd geraakt tijdens werkzaamheden in de straat. Er ontsnapte zoveel gas dat de hulpdiensten gezamenlijk uitrukten.

Op last van gemeente en politie werden enkele tientalen woningen ontruimd. De bewoners werden opgevangen op het gemeentehuis. Kinderen van een kinderdagverblijf verhuisden naar een andere locatie.

Het duurde bijna twee uur voordat het lek was gedicht. Medewerkers van het gasbedrijf zijn nog geruime tijd bezig met het herstellen van de gasvoorziening.

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Lees ook

Laatste noot geklonken: leerorkest verdwijnt van Dordtse basisscholen

Het Leerorkest Drechtsteden verdwijnt uit de Dordtse klaslokalen. Alle basisscholen waar het orkest ...

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...

Al twee dagen vreemde lucht in Ridderkerk, maar wat is het?

Voor de tweede dag op rij heeft de brandweer vrijdag metingen gedaan vanwege een opmerkelijke lucht ...