Door werkzaamheden is er maandagmorgen een gaslekkage ontstaan in de Lindelaan. Bouwvakkers probeerden het lek zelf te dichten met zand en stenen.
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 30 september 2026 17:15
In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.
Creatieve scholieren op de Kerkeplaat in Dordrecht, waar zij de rijbaan in plaats van het fietspad gebruiken om een stoplicht te omzeilen. De politie is er niet blij mee, maar schoolgangers geven het afsnijden lachend toe. “Die boete? Gewoon snel wegfietsen en dan komt het wel goed, hoor.”
Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.
Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.
In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.
Een automobilist die in de nacht van donderdag op vrijdag dacht gewoon weer te kunnen gaan rijden nadat zijn rijbewijs was afgepakt, is niet ver gekomen. Agenten zagen hem rijden in de gemeente Molenlanden en hielden hem aan.