gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gaslekkage op het Bagijnhof, winkels ontruimd

7d6fddaccfc30afb7c8cf6cb2e614324

In een winkelpand aan het Bagijnhof is rond 10:15 uur een gaslekkage ontstaan. De hulpdiensten hebben de winkelpanden rondom het pand waarin het lek zit ontruimd en het Bagijnhof afgesloten voor het verkeer.

Robert van Loon |  | Aangepast op
“Er zijn werkzaamheden geweest in een leegstaand pand, bij die werkzaamheden is de gasleiding geraakt", vertelt Arjan Boer, woordvoerder van Veiligheidsregio Zuid-Holland-Zuid. "Het is een gasleiding die we niet zo makkelijk kunnen afsluiten door de hoofdkraan dicht te draaien. Daarom hebben we Stedin gevraagd die de gasleiding van buitenaf gaat afsluiten.”


Netbeheerder Stedin heeft de gasleiding aan beide kanten afgesloten. De brandweer gaat in de ontruimde panden meten of er gas hangt en deze ventileren. Volgens een getuige is het personeel van de C&A opgevangen bij de mediamarkt.

Lees ook

Wantijbad

zomerhitte

Opening Wantijbad opnieuw uitgesteld: ‘We begrijpen dat de latere opening teleurstellend is’

Er kan waarschijnlijk op zijn vroegst eind juni worden gezwommen in het Wantijbad. Het Dordtse openluchtzwembad heeft te maken met uitgelopen werkzaamheden, waardoor eerder al de seizoenopening moest worden uitgesteld. “We kunnen op dit moment nog geen harde openingsdatum noemen.”

sociale huur ridderkerk

Ridderkerk in beroep tegen besluit provincie over eigen woningverdeelsysteem

Het college van Ridderkerk gaat in beroep tegen een besluit van de provincie Zuid-Holland. Die bepaalde eerder dat de gemeente geen eigen verdeelsysteem voor sociale huurwoningen in Ridderkerk mag hebben, maar aangesloten moet blijven bij een regionale variant.

PSX_20260615_074640

Scooterrijder botst tegen stoeprand in Stadspolders en raakt gewond

Een scooterrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk in de Dordtse wijk Stadspolders. Volgens een politiewoordvoerder botste de (jonge)man in een flauwe bocht tegen een stoeprand en ging vervolgens onderuit.

fotopersburobusinkzwijndrechtnijhoffstraat

Man (21) raakt zwaargewond bij steekpartij in huis

Bij een steekpartij in een huis in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een 21-jarige man zwaargewond geraakt. Mogelijk is er een ruzie in de relationele sfeer aan voorafgegaan, meldt de politie.

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

PSX_20260527_233207

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.