Dordrecht, Netherlands

Gastenhuis voor dementerenden in december open

School Vest wordt omgebouwd tot Gastenhuis voor dementerenden. Een zorginstelling waar kleinschalige thuis- en 24-uurszorg wordt geboden. Een zorgechtpaar woont hier bij in.
Petra Scheurwater | 31 augustus 2016 17:47 | Aangepast op 31 augustus 2016 17:47
De verbouwing van het monumentale pand is in volle gang. Omdat het een monument is worden alle originele elementen zoveel mogelijk intact gehouden. Zo zullen hoge plafonds en een eigen badkamer elke appartement kenmerken.

Het Gastenhuis wordt gekenmerkt als open instelling, maar in overleg met de families en mantelzorgers staat voor alle stadia van dementie de deur open. Eventueel zou ook een gezonde partner in het Gastenhuis kunnen wonen.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...