Dordrecht, Netherlands

Gastenhuis voor dementerenden in december open

School Vest wordt omgebouwd tot Gastenhuis voor dementerenden. Een zorginstelling waar kleinschalige thuis- en 24-uurszorg wordt geboden. Een zorgechtpaar woont hier bij in.
Petra Scheurwater | 31 augustus 2016 17:47 | Aangepast op 31 augustus 2016 17:47
De verbouwing van het monumentale pand is in volle gang. Omdat het een monument is worden alle originele elementen zoveel mogelijk intact gehouden. Zo zullen hoge plafonds en een eigen badkamer elke appartement kenmerken.

Het Gastenhuis wordt gekenmerkt als open instelling, maar in overleg met de families en mantelzorgers staat voor alle stadia van dementie de deur open. Eventueel zou ook een gezonde partner in het Gastenhuis kunnen wonen.

Lees ook

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...