gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gedeputeerde: Luister naar plan halte begraafplaats

Gedeputeerde Floor Vermeulen wil een gesprek organiseren tussen vervoerder Qbuzz en een inwoner van Dordrecht die een plan heeft om de bus te laten stoppen bij Essenhof. Dat zegt Vermeulen zaterdag in Studio De Witt op Drechtstad FM.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Dordtse Jannie Bozuwa heeft het helemaal uitgedacht. Als de bus een klein stukje omrijdt, kan hij stoppen bij begraafplaats Essenhof. De dichtsbijzijnde halte ligt nu een halve kilometer verder. Voor sommige ouderen en mensen die slecht ter been zijn, is dat te ver.

Met Arriva zou overeenstemming zijn bereikt over een bushalte bij Essenhof. Qbuzz neemt echter per 1 januari het openbaar vervoer over en wil vooralsnog de bestaande routes niet wijzigen.

Volgens gedeputeerde Vermeulen is nu het moment om in gesprek te gaan met Qbuzz. Hij wil zich ervoor inzetten om Bozuwa en Qbuzz met elkaar om de tafel te krijgen.

Lees ook

erikpeeters

Na gedoe om aankoop van huis in verdwijnend dorp, kijken Terrence en Lindsey positief naar de toekomst

Voor even waren Lindsey (31) en Terrence (31) uit Papendrecht eind vorig jaar ‘wereldnieuws’ in Nederland. Het stel haalde alle voorpagina’s toen ze, net nadat ze een huis hadden gekocht in Moerdijk, te horen kregen dat het dorp zou gaan verdwijnen. “We hebben besloten om ons te richten op de toekomst en ons leven niet te laten bepalen door onzekerheid.”

gertjanvanderlinden

Rolstoelbasketbalcoach Van der Linden ook internationaal permanent geschorst

Gertjan van der Linden uit Dordrecht heeft nu ook een permanente schorsing aan zijn broek gekregen van de internationale rolstoelbasketbalfederatie (IWBF) wegens schending van de ethische code.

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.

treinen Station Dordrecht

Spoorproblemen tussen Dordrecht en Rotterdam: minder treinen

Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.