Dordrecht, Netherlands

Gedeputeerde: Luister naar plan halte begraafplaats

Gedeputeerde Floor Vermeulen wil een gesprek organiseren tussen vervoerder Qbuzz en een inwoner van Dordrecht die een plan heeft om de bus te laten stoppen bij Essenhof. Dat zegt Vermeulen zaterdag in Studio De Witt op Drechtstad FM.
Peter Tromp | 15 maart 2018 12:10 | Aangepast op 15 maart 2018 12:10
De Dordtse Jannie Bozuwa heeft het helemaal uitgedacht. Als de bus een klein stukje omrijdt, kan hij stoppen bij begraafplaats Essenhof. De dichtsbijzijnde halte ligt nu een halve kilometer verder. Voor sommige ouderen en mensen die slecht ter been zijn, is dat te ver.

Met Arriva zou overeenstemming zijn bereikt over een bushalte bij Essenhof. Qbuzz neemt echter per 1 januari het openbaar vervoer over en wil vooralsnog de bestaande routes niet wijzigen.

Volgens gedeputeerde Vermeulen is nu het moment om in gesprek te gaan met Qbuzz. Hij wil zich ervoor inzetten om Bozuwa en Qbuzz met elkaar om de tafel te krijgen.

Lees ook

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...