gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geef jongeren op voor 'De Dordtse Beloften'

240ca7a9f76aad2f420b108fd6c8a0de

Jongeren tussen de 6 en 21 jaar die zich op een bijzondere manier inzetten voor de samenleving kunnen voorgedragen worden voor het jongerenlintje 'De Dordtse Beloften'. De onderscheiding wordt uitgereikt aan vijf jongeren in de Raadszaal op 20 november.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De jongerenonderscheiding is een speciaal ontworpen gemeentelijke onderscheiding. De Dordtse Beloften is in 2012 bedacht door raadsleden om jongeren positief in beeld te brengen. De jongeren die voorgedragen worden, moeten een bijzonder prestatie geleverd hebben voor anderen of de stad. De jury bestaat uit wethouder Rik van der Linden, raadslid Irene koene, raadslid Loudy Nijhof en een winnaar van 2019. Aan hen de taak om te kijken welke vijf jongeren aan de voorwaarden voldoen.

De prijs bestaat uit een beeldje en een oorkonde. De burgemeester reikt de jongerenonderscheiding uit in de Raadszaal op 20 november 2020. Dit is tijdens de internationale dag van de rechten van het kind. Iemand aanmelden voor de onderscheiding kan tot 30 oktober 2020.

Lees ook

werkzaamhedena16

Grote drukte verwacht: A16 bij Ridderkerk hele weekend dicht

De A16 tussen knooppunten Ridderkerk en Terbregseplein is van vrijdagavond tot en met maandagochtend afgesloten. Rijkswaterstaat verwacht grote drukte en zegt dat reizigers rekening moeten houden met extra reistijd van 30 tot 60 minuten.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.