gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geef jongeren op voor 'De Dordtse Beloften'

240ca7a9f76aad2f420b108fd6c8a0de

Jongeren tussen de 6 en 21 jaar die zich op een bijzondere manier inzetten voor de samenleving kunnen voorgedragen worden voor het jongerenlintje 'De Dordtse Beloften'. De onderscheiding wordt uitgereikt aan vijf jongeren in de Raadszaal op 20 november.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De jongerenonderscheiding is een speciaal ontworpen gemeentelijke onderscheiding. De Dordtse Beloften is in 2012 bedacht door raadsleden om jongeren positief in beeld te brengen. De jongeren die voorgedragen worden, moeten een bijzonder prestatie geleverd hebben voor anderen of de stad. De jury bestaat uit wethouder Rik van der Linden, raadslid Irene koene, raadslid Loudy Nijhof en een winnaar van 2019. Aan hen de taak om te kijken welke vijf jongeren aan de voorwaarden voldoen.

De prijs bestaat uit een beeldje en een oorkonde. De burgemeester reikt de jongerenonderscheiding uit in de Raadszaal op 20 november 2020. Dit is tijdens de internationale dag van de rechten van het kind. Iemand aanmelden voor de onderscheiding kan tot 30 oktober 2020.

Lees ook

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.

pexels-sora-shimazaki-5926389

Gemeente waarschuwt voor nepberichten: 'Klik niet op de link'

De gemeente Molenlanden waarschuwt voor phishingberichten, die veel inwoners de afgelopen dagen hebben ontvangen. De berichten lijken te zijn verstuurd door GBLT (gemeente- en waterschapsbelastingen). Daarin wordt gevraagd om een betaling te doen door op een link te klikken.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.