gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geen animo voor kerstboom

Ondernemers hebben geen belangstelling meer voor het sponsoren van een kerstboom. Vandaag plaatste de gemeente op een aantal plekken bomen. Slechts één wordt betaald door een bedrijf.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Tien bomen worden dit jaar neergezet. Negen betaald door de gemeente en één door een hoveniersbedrijf. De vrachtwagen bracht ook een boom naar het winkelcentrum in Crabbehof, maar die is volledig betaald en geregeld door de winkeliers en valt buiten de sponsorregeling. De enige gesponsorde boom staat op het Hugo de Grootplein. In 2011 plaatste de gemeente nog bijna 30 kerstbomen. Dat aantal is de afgelopen jaren fors teruggebracht. Deels vanwege bezuinigingen en deels vanwege bomen die constant werden vernield, zoals op het Vogelplein. De gemeente wil meer bomen plaatsen als die worden gesponsord door bedrijven of instellingen. Dat kost 1750 euro per boom.

Lees ook

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

rwsongeluka15a16

Vrachtwagen vliegt uit de bocht en blokkeert deel snelweg tijdens ochtendspits

Op knooppunt Ridderkerk is donderdagochtend een vrachtwagen uit de bocht gevlogen. Het voertuig kwam van de A15 (Europoort) en wilde invoegen op de A16 richting Breda, maar dat ging verkeerd. De vrachtwagen reed rechtdoor, over een grasstrook en belandde op de twee rechterrijstroken van de A16.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

dji_fly_20250712_172056_366_1752333695458_photo_optimized

Steiger rond toren Grote Kerk vanwege grootschalige restauratie

De gemeente Dordrecht begint volgende week aan het inrichten van de bouwplaats rondom de Grote Kerk. Ook wordt vanaf dan een steiger opgebouwd rondom de toren van kerk: een klus die ruim twee maanden gaat duren.

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.