gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geen Cityswim, mogelijk alternatief in Wantijbad

06f93ca529a8b70c2fd8f9ea69f08eb2

De Swim to fight cancer, die dit jaar voor de zesde keer georganiseerd zou worden, gaat niet door. "Tot onze spijt moeten wij meedelen dat wij dit jaar geen zwemevenement kunnen organiseren. Door alle perikelen rond het Coronavirus is het niet mogelijk de voorbereiding tijdig ter hand te nemen", laat de organisatie weten.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Na 5 keer achter elkaar een mooie Swim to fight cancer te hebben georganiseerd, met een totaalopbrengst van ruim € 1.000.000,-, waren we in gesprek met de Maarten van der Weijden Foundation over een nieuw zwemevenement voor hetzelfde goede doel. Met de landelijke stichting Swim to fight cancer verkenden we de mogelijkheden om samen op te trekken".

De organisatie richt haar pijlen nu op augustus 2021, maar vraagt zwemliefhebbers 29 augustus van dit jaar toch nog even vrij te houden. Mogelijk wordt er samen met Stichting Wantijbad een zwemevenement in het buitenbad gehouden.

Vorig jaar maakte RTV Dordrecht een sfeerverslag van de vijfde editie waar ook Maarten van de Weijden een 'stukje' mee zwom.

Lees ook

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

dronefotopont

Terug in de tijd: bij deze pont kun je over met een papieren abonnementspas

Goed nieuws voor scholieren zonder mobiele telefoon: veerdienst Riveer heeft papieren scholierenabonnementen ingevoerd. Hierdoor kunnen jongeren onder de achttien die nog geen telefoon hebben, gebruik maken van het scholierenabonnement.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.