Dordrecht, Netherlands

Geen Dordtse winnaars bij wielerronde Alblasserdam

De Dordtse deelnemers aan de wielerronde in Alblasserdam zijn woensdag niet in de prijzen gevallen.
Peter Tromp | 27 juli 2017 11:41 | Aangepast op 27 juli 2017 11:41
In de belangrijkste rit, de 100 kilometer, kwam Witten Anthonisse als 13e over de finish. De winnaar deed dat twee minuten eerder.

De vrouwen reden 65 kilometer. Guusje Waalboer pakte daar de 22e plek.

In de Sportklasse, een criterium over een afstand van 50 kilometer, kwam Martijn Harteloh terecht op de 15e positie. Jorrit Noppen was ruim drie seconden langzamer. Hij eindigde als 18e.

De wielerronde in Alblasserdam wordt ieder jaar verreden op de woensdag in de week van 25 juli.

Het parcours bestaat voor een groot deel uit wegen met gewone straatklinkers en er er zitten een paar verraderlijk scherpe bochten in.

Het eerstvolgende criterium in de buurt is De Ronde van Dordrecht. Die vindt plaats op 2 september in Dubbeldam.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...