Dordrecht, Netherlands

Geen Dordtse winnaars bij wielerronde Alblasserdam

De Dordtse deelnemers aan de wielerronde in Alblasserdam zijn woensdag niet in de prijzen gevallen.
Peter Tromp | 27 juli 2017 11:41 | Aangepast op 27 juli 2017 11:41
In de belangrijkste rit, de 100 kilometer, kwam Witten Anthonisse als 13e over de finish. De winnaar deed dat twee minuten eerder.

De vrouwen reden 65 kilometer. Guusje Waalboer pakte daar de 22e plek.

In de Sportklasse, een criterium over een afstand van 50 kilometer, kwam Martijn Harteloh terecht op de 15e positie. Jorrit Noppen was ruim drie seconden langzamer. Hij eindigde als 18e.

De wielerronde in Alblasserdam wordt ieder jaar verreden op de woensdag in de week van 25 juli.

Het parcours bestaat voor een groot deel uit wegen met gewone straatklinkers en er er zitten een paar verraderlijk scherpe bochten in.

Het eerstvolgende criterium in de buurt is De Ronde van Dordrecht. Die vindt plaats op 2 september in Dubbeldam.

Lees ook

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...