Dordrecht, Netherlands

Geen Dordtse winnaars bij wielerronde Alblasserdam

De Dordtse deelnemers aan de wielerronde in Alblasserdam zijn woensdag niet in de prijzen gevallen.
Peter Tromp | 27 juli 2017 11:41 | Aangepast op 27 juli 2017 11:41
In de belangrijkste rit, de 100 kilometer, kwam Witten Anthonisse als 13e over de finish. De winnaar deed dat twee minuten eerder.

De vrouwen reden 65 kilometer. Guusje Waalboer pakte daar de 22e plek.

In de Sportklasse, een criterium over een afstand van 50 kilometer, kwam Martijn Harteloh terecht op de 15e positie. Jorrit Noppen was ruim drie seconden langzamer. Hij eindigde als 18e.

De wielerronde in Alblasserdam wordt ieder jaar verreden op de woensdag in de week van 25 juli.

Het parcours bestaat voor een groot deel uit wegen met gewone straatklinkers en er er zitten een paar verraderlijk scherpe bochten in.

Het eerstvolgende criterium in de buurt is De Ronde van Dordrecht. Die vindt plaats op 2 september in Dubbeldam.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

LUISTER: Geen huis te krijgen, dus woon je bij je schoonouders

Noodgedwongen wonen bij je schoonouders, omdat de straat geen optie is. Het is de realiteit voor het...

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...