Dordrecht, Netherlands

Geen eenrichtingsverkeer op Wijnstraat

De Wijnstraat wordt geen eenrichtingsweg, er zijn alternatieve maatregelen gepresenteerd om de verkeersproblemen op te lossen. De gemeenteraad moet wel nog met deze maatregelen instemmen en ook buurtbewoners kunnen tijdens een inloopavond hun mening erover kwijt.
Petra Scheurwater | 24 januari 2017 12:27 | Aangepast op 24 januari 2017 12:27
De Wijnstraat wordt aangepakt om de de doorstroming van het verkeer van de Noordendijk naar de Grote Markt te verbeteren. Bovendien moet de verkeerssituatie voor voetgangers een stuk veiliger worden.

Duidelijkheid

Om dit te bereiken wil de gemeente foutparkeren gaan handhaven, passeer- en parkeerstroken worden aangepast en duidelijker aangegeven en er worden meer paaltjes op stoepen gezet om auto's tegen te houden.

Daarnaast moeten kleinere en lichtere bussen het verkeer ontlasten en wordt de bebording aangepast. Alle maatregelen die de gemeente op het oog heeft, zijn op

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...