Dordrecht, Netherlands

Geen eenrichtingsverkeer op Wijnstraat

De Wijnstraat wordt geen eenrichtingsweg, er zijn alternatieve maatregelen gepresenteerd om de verkeersproblemen op te lossen. De gemeenteraad moet wel nog met deze maatregelen instemmen en ook buurtbewoners kunnen tijdens een inloopavond hun mening erover kwijt.
Petra Scheurwater | 24 januari 2017 12:27 | Aangepast op 24 januari 2017 12:27
De Wijnstraat wordt aangepakt om de de doorstroming van het verkeer van de Noordendijk naar de Grote Markt te verbeteren. Bovendien moet de verkeerssituatie voor voetgangers een stuk veiliger worden.

Duidelijkheid

Om dit te bereiken wil de gemeente foutparkeren gaan handhaven, passeer- en parkeerstroken worden aangepast en duidelijker aangegeven en er worden meer paaltjes op stoepen gezet om auto's tegen te houden.

Daarnaast moeten kleinere en lichtere bussen het verkeer ontlasten en wordt de bebording aangepast. Alle maatregelen die de gemeente op het oog heeft, zijn op

Lees ook

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg zaten zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg konden dertig huishoudens vrijdag een tijdlang nog steeds niet d...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...