Dordrecht, Netherlands

Geen energiedrankjes meer op FRIS-feestjes Bibelot

Vrijdagavond is er weer een FRIS-feestje voor 12- tot 16-jarigen in Bibelot. Er werd al geen alcohol geschonken en ook drugs zijn taboe, maar nu worden er ook geen energiedrankjes meer verkocht.
Leo Roubos | 20 september 2018 16:23 | Aangepast op 20 september 2018 16:23
Volgens Bibelot past dit in de trend dat verschillende supermarkten geen energiedrankjes meer aan minderjarigen verkopen. De drankjes zijn namelijk niet echt gezond.

Bibelot verwacht niet dat er hierdoor minder jongeren naar FRIS komen. Doorgaans worden de feestjes door zo’n 700 jongeren bezocht.&t=5s

Lees ook

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Drie agenten zijn naar het...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...

Boekenmarkt ingekort door regen: ‘Jammer, maar het weer kun je niet bepalen’

De 28e editie van de Dordtse boekenmarkt viel zondag deels in het water door het slechte weer. De ma...