gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geen gratis parkeren meer bij Villa Augustus

Wie komt aanrijden bij Villa Augustus en geen hotelgast is wordt sinds kort vriendelijk verzocht elders te parkeren.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Het is misschien niet zo leuk, maar de gemeente heeft per 1 april zo’n - gratis - 250 parkeerplaatsen weggehaald bij Villa Augustus.

Enkele politici hebben inmiddels vragen gesteld aan de wethouder hoe het kan dat iemand mensen wegstuurt bij een openbare gemeentelijke parkeerplaats.

Eigenaar Daan van der Have van Villa Augustus zegt al enkele jaren in gesprek te zijn met de gemeente over het aankopen van de parkeerplaatsen. “Dit is een lastig proces geweest. Wij vinden het belangrijk voor een internationaal hotel als dit dat mensen die hier komen logeren vlakbij het hotel kunnen parkeren. We hebben nu overeenstemming met de gemeente dat we 49 parkeerplaatsen mogen kopen, maar de contracten daarvoor zijn nog niet ondertekend.”

“Tot die tijd hebben we afgesproken dat wij bezoekers mogen vragen of ze aan de andere kant betaald willen parkeren omdat wij hier onze hotelgasten laten parkeren. En als er mensen zijn die zeggen ‘ik mag hier parkeren want het is gemeentegrond’ dan gaan we die geen strobreed in de weg liggen.”

Wethouder Piet Sleeking laat desgevraagd weten binnenkort me het hotel te spreken en hoopt op een spoedige oplossing.

Lees ook

hoogblokland

azc

Nu definitief: op deze twee plekken komen opvanglocaties voor asielzoekers

De gemeente Molenlanden gaat asielzoekers opvangen aan de Melkweg in Bleskensgraaf en aan de Beemdweg in Hoogblokland. Het gaat om een definitief besluit, meldt de gemeente. Het COA gaat de plannen per opvanglocatie nu verder uitwerken.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: Bach als het stralend middelpunt van het universum

Deze zondag is op TV Dordrecht de première van een bijzonder concert van het recente Bachfestival. Het gaat om een moderne uitvoering door Hannes Minnaar en Het Nederlands Bach Consort van de beroemde orgelmis van Johann Sebastian Bach.

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.

foto artikel havenkerk

Havenkerk wordt gekocht door gemeente Ablasserdam

De gemeente Alblasserdam koopt de Havenkerk in het dorp. In een raadsvoorstel aan de gemeenteraad heeft het gemeentebestuur voorgesteld om daarvoor 2,2 miljoen uit te trekken. De raad is daar dinsdagavond mee akkoord gegaan.

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.