Dordrecht, Netherlands

Geen gratis parkeren meer bij Villa Augustus

Wie komt aanrijden bij Villa Augustus en geen hotelgast is wordt sinds kort vriendelijk verzocht elders te parkeren.
Leo Roubos | 13 april 2018 18:15 | Aangepast op 13 april 2018 18:15
Het is misschien niet zo leuk, maar de gemeente heeft per 1 april zo’n - gratis - 250 parkeerplaatsen weggehaald bij Villa Augustus.

Enkele politici hebben inmiddels vragen gesteld aan de wethouder hoe het kan dat iemand mensen wegstuurt bij een openbare gemeentelijke parkeerplaats.

Eigenaar Daan van der Have van Villa Augustus zegt al enkele jaren in gesprek te zijn met de gemeente over het aankopen van de parkeerplaatsen. “Dit is een lastig proces geweest. Wij vinden het belangrijk voor een internationaal hotel als dit dat mensen die hier komen logeren vlakbij het hotel kunnen parkeren. We hebben nu overeenstemming met de gemeente dat we 49 parkeerplaatsen mogen kopen, maar de contracten daarvoor zijn nog niet ondertekend.”

“Tot die tijd hebben we afgesproken dat wij bezoekers mogen vragen of ze aan de andere kant betaald willen parkeren omdat wij hier onze hotelgasten laten parkeren. En als er mensen zijn die zeggen ‘ik mag hier parkeren want het is gemeentegrond’ dan gaan we die geen strobreed in de weg liggen.”

Wethouder Piet Sleeking laat desgevraagd weten binnenkort me het hotel te spreken en hoopt op een spoedige oplossing.

Lees ook

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Een symbolische rode lijn trekt zondagmiddag door de Dordtse binnenstad. De demonstratie is een reac...

'Kattukker' Kuijt wordt een Schapekop: hoe Katwijk reageert op de overstap

Dirk Kuijt wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. Om erachter te komen wie we precies binnen...

Op Pad Met Ad op TV: ondernemers-BBQ trekt ook ondernemende burgemeester aan

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad bezoekt presentator Ad van den Herik de jaarlijkse Dordt...

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg zaten zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg konden dertig huishoudens vrijdag een tijdlang nog steeds niet d...