Dordrecht, Netherlands

Geen maximumaantal bezoekers bij bijeenkomsten vanaf 1 juli

Zolang er maar 1,5 meter afstand wordt gehouden en een gezondheidscheck wordt gedaan, zijn er vanaf 1 juli geen beperkingen meer op het aantal aanwezigen bij bijeenkomsten. Dat zeggen Haagse bronnen tegen de NOS.
Corrado Francke | 23 juni 2020 18:02 | Aangepast op 23 juni 2020 18:02
Tot die datum mogen er nog maximaal 30 mensen bij elkaar komen. De versoepeling is voor bijeenkomsten alleen toegestaan als er van tevoren gevraagd wordt naar de gezondheid van de bezoekers. Gebeurt dat niet, geldt een maximum van 100. Voor bijeenkomsten buiten is dit aantal 250.


Dit betekent dat in theaters, bioscopen of kerken weer meer dan 30 mensen binnen kunnen komen, terwijl dat nu nog niet het geval is, ook al is er ruimte voor meer mensen.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...