Dordrecht, Netherlands

Geen nieuw openbaar toilet in de stad

In het centrum van Dordrecht komt definitief geen nieuw openbaar toilet dat 24 uur per dag toegankelijk is. In de gemeenteraad is daar regelmatig om gevraagd.
Jordy Nijenhuis | 19 februari 2019 15:59 | Aangepast op 19 februari 2019 15:59
GroenLinks, D66 en de PvdA wilden graag een openbare wc waar je any time terecht kunt, maar legden zich dinsdag in de raadsvergadering neer bij de conclusie van B&W dat er ruim voldoende van openbare toiletten zijn.


Het enige probleem is hoge nood in nachtelijke uren. Dan moeten mensen naar het station of naar de parkeergarage Veemarkt. De laatste plek is alleen toegankelijk voor wie daar ook parkeert.

Een nieuwe 24/7-toiletgelegenheid kost volgens B&W eenmalig 80 tot 175 mille en nog eens 20 tot 40 mille per jaar. Zoveel geld hebben ze daar niet voor over.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

De Stemming in Ridderkerk: ‘Ik zeg al jaren dat er een metro moet komen!’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...