Dordrecht, Netherlands

Geen nieuw openbaar toilet in de stad

In het centrum van Dordrecht komt definitief geen nieuw openbaar toilet dat 24 uur per dag toegankelijk is. In de gemeenteraad is daar regelmatig om gevraagd.
Jordy Nijenhuis | 19 februari 2019 15:59 | Aangepast op 19 februari 2019 15:59
GroenLinks, D66 en de PvdA wilden graag een openbare wc waar je any time terecht kunt, maar legden zich dinsdag in de raadsvergadering neer bij de conclusie van B&W dat er ruim voldoende van openbare toiletten zijn.


Het enige probleem is hoge nood in nachtelijke uren. Dan moeten mensen naar het station of naar de parkeergarage Veemarkt. De laatste plek is alleen toegankelijk voor wie daar ook parkeert.

Een nieuwe 24/7-toiletgelegenheid kost volgens B&W eenmalig 80 tot 175 mille en nog eens 20 tot 40 mille per jaar. Zoveel geld hebben ze daar niet voor over.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...

Drie overlastgevers opgepakt in Hendrik-Ido-Ambacht

De politie heeft vrijdagavond laat drie mensen aangehouden op de Sophiapromenade in Hendrik-Ido-Amba...