Dordrecht, Netherlands

Geen Pokémon meer in Albert Schweitzerziekenhuis

Er zijn geen Pokémon meer te vangen in het Albert Schweitzerziekenhuis. De Pokémon-jagers zorgden voor teveel overlast, daarom heeft het ziekenhuis de maker van het spel gevraagd de Pokémon uit het ziekenhuis te verwijderen.
Petra Scheurwater | 24 augustus 2016 15:40 | Aangepast op 24 augustus 2016 15:40
De spelers gaan zo fanatiek op in het spel Pokémon Go, dat ze in het ziekenhuis naar plekken wilden die niet voor iedereen toegankelijk zijn. Zoals operatiekamers of de MRI-afdeling.


Pokémon Go is sinds juli een populair spel wat op smartphones gespeeld kan worden. Het doel is om de beestjes te vangen, trainen en om benodigdheden te verzamelen om de eerste twee te kunnen doen.


Eerder meldde we al dat het ziekenhuis last had van de Pokémon spelers.

Meest gelezen

Lichaam van vrouw gevonden in Develpark Zwijndrecht

Marjolein Vos | 6 dec 2023 13:40

RTV Dordrecht vanaf januari in nieuw onderkomen op De Staart

Fokko van der Straaten | Trevyn van Houwelingen | 1 dec 2023 18:07

Lees ook

Egelopvang Papendrecht zit voller dan ooit: 'Dit is echt zorgwekkend'

Het is drukker dan ooit bij de enige egelopvang in onze regio. De toestroom van verzwakte egels is m...

Hele dag geen sprinters tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe door wisselstoring

Er rijden vrijdag de hele dag geen sprinters tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Dat komt door een wis...

Paula verbouwt haar woonkamer voor kerstdorp: 'Kerst is echt mijn ding'

Het is een gewoon huis in een gewone straat. Maar in de donkere decembermaand schijnt er bij één van...

Plucheplakkers zijn het eens: ‘FC Dordrecht hoort bij de topclubs in de KKD’

Een nieuwe aflevering van de podcast ‘De Plucheplakkers’ staat klaar en opnieuw is er een hele hoop ...

Jezus op TikTok: campagne 'Welkom in de kerk' moeten meer mensen naar gebedshuizen trekken

Missie Dordt en het Platform Dordtse Kerken hebben samen een actie gestart om ervoor te zorgen dat i...

Waarom er in december duizenden Amerikaanse toeristen in Dordrecht zijn

Warm gekleed, in groepjes van twintig en fanatiek fotograferend: Dordrecht wordt deze maand overspoe...