Dordrecht, Netherlands

Geen Pokémon meer in Albert Schweitzerziekenhuis

Er zijn geen Pokémon meer te vangen in het Albert Schweitzerziekenhuis. De Pokémon-jagers zorgden voor teveel overlast, daarom heeft het ziekenhuis de maker van het spel gevraagd de Pokémon uit het ziekenhuis te verwijderen.
Petra Scheurwater | 24 augustus 2016 15:40 | Aangepast op 24 augustus 2016 15:40
De spelers gaan zo fanatiek op in het spel Pokémon Go, dat ze in het ziekenhuis naar plekken wilden die niet voor iedereen toegankelijk zijn. Zoals operatiekamers of de MRI-afdeling.


Pokémon Go is sinds juli een populair spel wat op smartphones gespeeld kan worden. Het doel is om de beestjes te vangen, trainen en om benodigdheden te verzamelen om de eerste twee te kunnen doen.


Eerder meldde we al dat het ziekenhuis last had van de Pokémon spelers.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...