Dordrecht, Netherlands

Geen Pokémon meer in Albert Schweitzerziekenhuis

Er zijn geen Pokémon meer te vangen in het Albert Schweitzerziekenhuis. De Pokémon-jagers zorgden voor teveel overlast, daarom heeft het ziekenhuis de maker van het spel gevraagd de Pokémon uit het ziekenhuis te verwijderen.
Petra Scheurwater | 24 augustus 2016 15:40 | Aangepast op 24 augustus 2016 15:40
De spelers gaan zo fanatiek op in het spel Pokémon Go, dat ze in het ziekenhuis naar plekken wilden die niet voor iedereen toegankelijk zijn. Zoals operatiekamers of de MRI-afdeling.


Pokémon Go is sinds juli een populair spel wat op smartphones gespeeld kan worden. Het doel is om de beestjes te vangen, trainen en om benodigdheden te verzamelen om de eerste twee te kunnen doen.


Eerder meldde we al dat het ziekenhuis last had van de Pokémon spelers.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...