Dordrecht, Netherlands

Geen restaurant meer bij The Movies

Eten voorafgaand aan filmbezoek bij The Movies is vanaf 21 augustus niet meer mogelijk.
Gert van der Steen | 10 augustus 2017 12:30 | Aangepast op 10 augustus 2017 12:30
Nadat restaurant Diva’s in maart was gestopt werd met het nieuwe concept ‘Dish & Drinks’ geprobeerd nog een mogelijkheid voor een diner aan te bieden.

Voor een redelijk bedrag werd een dagschotel geserveerd. Ook dat bleek economisch niet haalbaar. Met zo’n 100 bezoekers per week, voornamelijk in het weekend, was dit concept niet langer verantwoord.

Voor de filmliefhebber verandert er overigens niet veel, want er is afgesproken dat eenzelfde arrangement wordt verzorgd door Art & Dining bij het Dordrechts Museum op twee minuten loopafstand.

Wel wil Geert ter Steeg, eigenaar van The Movies, op den duur weer een partner zoeken, die een restaurant in het pand wil beginnen.

Lees ook

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...