gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geen restaurant meer bij The Movies

Eten voorafgaand aan filmbezoek bij The Movies is vanaf 21 augustus niet meer mogelijk.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Nadat restaurant Diva’s in maart was gestopt werd met het nieuwe concept ‘Dish & Drinks’ geprobeerd nog een mogelijkheid voor een diner aan te bieden.

Voor een redelijk bedrag werd een dagschotel geserveerd. Ook dat bleek economisch niet haalbaar. Met zo’n 100 bezoekers per week, voornamelijk in het weekend, was dit concept niet langer verantwoord.

Voor de filmliefhebber verandert er overigens niet veel, want er is afgesproken dat eenzelfde arrangement wordt verzorgd door Art & Dining bij het Dordrechts Museum op twee minuten loopafstand.

Wel wil Geert ter Steeg, eigenaar van The Movies, op den duur weer een partner zoeken, die een restaurant in het pand wil beginnen.

Lees ook

albertschweitzerfotolucht.jpg

Nieuwe Dordts ziekenhuis mogelijk op plek waar 720 woningen gepland staan

Het nieuwe ziekenhuis van het Albert Schweitzer in Dordrecht moet pal naast het huidige gebouw komen. Dat concludeert het stadsbestuur na onderzoek. Als er daadwerkelijk een nieuw ziekenhuis komt, gaat er een streep door de 720 woningen die gepland stonden op deze grond.

benzakourviarijnmond.jpg

Schrijver Mohammed Benzakour bevrijdt vogels op Bali: 'Pervers om ze in kooi op te sluiten'

Mohammed Benzakour kan het niet aanzien: vogels die hun hele leven wegkwijnen in een kooitje. Nadat de Zwijndrechtse schrijver bevriend is geraakt met een winterkoninkje, is er geen houden meer aan en belandt hij als vogelbevrijder in Indonesië.

brandspinel.jpg

Brand op oefenterrein brandweer

Bij Veiligheidscentrum Spinel in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Het gaat om de afzuiginstallatie van één van de gebouwen aan de achterzijde van het terrein op de Dordtse Kil III.

Park Maasdonck werkzaamheden gemeente rid

Langzaam werken voor stabieler resultaat: op deze plek wordt een steunberm aangebracht

Met het lossen van een lading stenen is het startsein gegeven voor de werkzaamheden aan de oever bij Park Maasdonck in Ridderkerk. Die gaan zeker een jaar duren.

100procentslageuuuun.png

Voor het derde jaar op rij 100% slagingspercentage voor Calvijn College? ‘Geen streven’

Een spannende tijd breekt deze week aan voor honderden scholieren in onze streek. Vrijdag starten namelijk de eindexamens en één school heeft een eer hoog te houden: het Calvijn College in Hardinxveld-Giessendam kan namelijk voor het derde jaar op rij een honderd procent slagingspercentage halen. “Gewoon goed je best doen.”

dji_fly_20260410_121609_0_1775816169716_photo_low_quality.jpg

Kamervragen over Dordrecht-West: 'Dit kan niet lang zo doorgaan'

Tweede Kamerlid Sarah Dobbe (SP) heeft Kamervragen gesteld vanwege het onderzoek dat de GGD begin april naar buiten bracht. Uit dat onderzoek blijkt dat longkanker 56 procent meer voor komt in Dordrecht-West dan in de rest van Nederland. “Het zijn schrikbarende aantallen, dus daar is wel wat aan de hand volgens mij.”