gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geen stunt voor FC Dordrecht in oefenwedstrijd tegen Fortuna

4d1f80b030b9b1c2e2c603968d56f9f9

Een nederlaag voor FC Dordrecht in de eerste oefenwedstrijd van het seizoen. De ploeg van hoofdtrainer Harry van den Ham verloor zaterdag in Sittard met 2-1 van Fortuna, de samenwerkingspartner van de Schapekoppen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
FC Dordrecht kreeg een aantal mogelijkheden in de eerste helft, maar via Sambou bracht Fortuna de ruststand op 1-0 in het voordeel van de Limburgers. Na de rust verdubbelde de thuisclub de score door een doelpunt van verdediger Ninaj.


Twintig minuten voor het laatste fluitsignaal deed de Servische spits Agrafiotis, die in de zomer de transfer maakte vanuit de jeugd van Vitesse, iets terug namens FC Dordrecht. Het lukte de Schapekoppen niet om in de laatste minuten de 2-2 op het scorebord te zetten, waardoor de 'Fortunezen' de oefenwedstrijd wonnen.

FC Dordrecht speelt in de komende weken nog een oefenwedstrijd tegen ASWH, NAC Breda, Excelsior Maassluis en Cambuur Leeuwarden voordat de Dordtenaren op 30 augustus de eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen van de Keuken Kampioen Divisie spelen. 

Go Ahead Eagles uit Deventer komt dan op bezoek aan de Krommedijk.

Lees ook

20260526onderhandelaars2

Coalitieakkoord in Ridderkerk: winkels open op zondag en woningen voor eigen inwoners

Het nieuwe gemeentebestuur van Ridderkerk heeft woensdag het coalitieakkoord voor de komende periode gepresenteerd. De Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks in Ridderkerk zijn er na twee maanden onderhandelen uit en willen onder meer het lokale woningverdeelsysteem voortzetten en winkeliers de ruimte geven om op zondag open te gaan.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Zwijndrechtenaar was al overleden toen woningbrand uitbrak

De Zwijndrechtse man die vorige maand dood werd aangetroffen na een woningbrand aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, was al overleden voor het uitbreken van de brand. Dat heeft de politie bekendgemaakt. De twee mannen die eerder werden aangehouden, worden verdacht van brandstichting en het proberen laten verdwijnen van het lichaam.

OZEMPIC FOTO WEBSITE

afslankmiddel

Johan vraagt huisarts om afslankspuiten, maar krijgt ze niet: ‘Dan ga je toch zelf zoeken’

Waarom zou je illegale afslankmedicatie willen kopen via internet? Het Albert Schweitzer ziekenhuis waarschuwt voor grote gezondheidsrisico's als je online iets besteld, wat uiteindelijk niet het medicijn blijkt te zijn. De 56-jarige Dordtenaar Johan* besluit een jaar geleden Ozempic op internet te kopen, omdat hij het via de huisarts niet krijgt. "Ik kon wel een maagverkleining krijgen, waarom dit dan niet?”

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

bigrivers2025

Meer dan 150 artiesten op tien podia: hoe Big Rivers duizenden bezoekers trekt

De historische binnenstad van Dordrecht verandert vanaf vrijdag weer drie dagen lang in één groot openluchtpodium. Big Rivers trekt jaarlijks zo'n 140.000 bezoekers en behoort daarmee tot de grootste gratis muziekfestivals van Nederland.