FC Dordrecht kreeg een aantal mogelijkheden in de eerste helft, maar via Sambou bracht Fortuna de ruststand op 1-0 in het voordeel van de Limburgers. Na de rust verdubbelde de thuisclub de score door een doelpunt van verdediger Ninaj.
Twintig minuten voor het laatste fluitsignaal deed de Servische spits Agrafiotis, die in de zomer de transfer maakte vanuit de jeugd van Vitesse, iets terug namens FC Dordrecht. Het lukte de Schapekoppen niet om in de laatste minuten de 2-2 op het scorebord te zetten, waardoor de 'Fortunezen' de oefenwedstrijd wonnen.
FC Dordrecht speelt in de komende weken nog een oefenwedstrijd tegen ASWH, NAC Breda, Excelsior Maassluis en Cambuur Leeuwarden voordat de Dordtenaren op 30 augustus de eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen van de Keuken Kampioen Divisie spelen.
Go Ahead Eagles uit Deventer komt dan op bezoek aan de Krommedijk.