Dordrecht, Netherlands

Geen trein vanaf Leerdam

Tussen Leerdam en Geldermalesen rijden dit weekend geen treinen. Op de Merwedelingelijn wordt namelijk aan het spoor gewerkt.
Peter Tromp | 2 februari 2018 11:51 | Aangepast op 2 februari 2018 11:51
Tussen Dordrecht en Leerdam kan gewoon worden gereisd. Het laatste stukje tot aan Geldermalsen is gestremd vanaf 05.00 uur zaterdagochtend tot 02.30 uur in de nacht van zondag op maandag.

Vervoerder Arriva zet bussen in. Om mee te mogen rijden, moet je met je ov-chipkaart inchecken op het station. De busreis duurt een half uur langer dan de reguliere treinreis.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...