Dordrecht, Netherlands

Geen trein vanaf Leerdam

Tussen Leerdam en Geldermalesen rijden dit weekend geen treinen. Op de Merwedelingelijn wordt namelijk aan het spoor gewerkt.
Peter Tromp | 2 februari 2018 11:51 | Aangepast op 2 februari 2018 11:51
Tussen Dordrecht en Leerdam kan gewoon worden gereisd. Het laatste stukje tot aan Geldermalsen is gestremd vanaf 05.00 uur zaterdagochtend tot 02.30 uur in de nacht van zondag op maandag.

Vervoerder Arriva zet bussen in. Om mee te mogen rijden, moet je met je ov-chipkaart inchecken op het station. De busreis duurt een half uur langer dan de reguliere treinreis.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Lees ook

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...

LUISTER: Geen huis te krijgen, dus woon je bij je schoonouders

Noodgedwongen wonen bij je schoonouders, omdat de straat geen optie is. Het is de realiteit voor het...

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...