Dordrecht, Netherlands

Geen trein vanaf Leerdam

Tussen Leerdam en Geldermalesen rijden dit weekend geen treinen. Op de Merwedelingelijn wordt namelijk aan het spoor gewerkt.
Peter Tromp | 2 februari 2018 11:51 | Aangepast op 2 februari 2018 11:51
Tussen Dordrecht en Leerdam kan gewoon worden gereisd. Het laatste stukje tot aan Geldermalsen is gestremd vanaf 05.00 uur zaterdagochtend tot 02.30 uur in de nacht van zondag op maandag.

Vervoerder Arriva zet bussen in. Om mee te mogen rijden, moet je met je ov-chipkaart inchecken op het station. De busreis duurt een half uur langer dan de reguliere treinreis.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Het zou vier jaar bewegen, maar Dordtse Bewegende Bos verdwijnt nu al

Een boom op je parkeerplek in plaats van een auto: hoe ziet dat eruit? Het Bewegend Bos liet de Dord...

Deze molen staat al maanden stil: ‘Je wil die wieken horen!’

De Kooiwijkse molen in Oud-Alblas mag niet meer draaien omdat er schade is aan de wieken. De restaur...

Extra vuurwerkvrije zone in dit dorp en jij kunt hierover meebeslissen

De gemeente Papendrecht wil dit jaar één extra vuurwerkvrije zone toevoegen. Inwoners en ondernemers...

Dit succesvolle bedrijf ontwerpt onderzeeërs: 'Het best bewaarde geheim van de scheepsbouw'

Op verjaardagen over hun werk praten? Dat doen medewerkers van ingenieursbureau Nevesbu uit Alblasse...

Raadsleden eisen onmiddellijke openheid rond sociale dienst: 'Te lang onvolledige informatievoorziening'

Er moet volledige openheid komen rond het SDD-dossier. In een gezamenlijke brief richten negen oppos...

In dit dorp staan de minste donoren geregistreerd: meer dan de helft geeft géén toestemming

Inwoners van de gemeente Alblasserdam staan met 48,9 procent het minst vaak geregistreerd als donor ...