Dordrecht, Netherlands

Geen treinen Merwede-Lingelijn in weekend

Tussen Dordrecht en Hardinxveld wordt zaterdag 25 en zondag 26 maart aan het spoor gewerkt. Dan rijden er op dat traject geen treinen.
Gert van der Steen | 20 maart 2017 12:51 | Aangepast op 20 maart 2017 12:51
Tussen Dordrecht en Hardinxveld worden snelbussen ingezet. Die stoppen niet in Dordrecht-Stadspolders. Reizigers kunnen de stadsbus nemen naar dit station.

Rolstoelgebonden mensen kunnen contact opnemen met de klantenservice van Arriva. Er wordt dan voor een rolstoeltaxi gezorgd.

Op de site van Arriva kan de dienstregeling van de snelbus worden geraadpleegd.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...

Regiogenoten kennen eerste tegenstander op WK darts: 'Had slechter gekund'

Wesley Plaisier uit Hendrik-Ido-Ambacht neemt het in de eerste ronde van het WK darts op tegen Lukas...

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...