Dordrecht, Netherlands

Geen treinen Merwede-Lingelijn in weekend

Tussen Dordrecht en Hardinxveld wordt zaterdag 25 en zondag 26 maart aan het spoor gewerkt. Dan rijden er op dat traject geen treinen.
Gert van der Steen | 20 maart 2017 12:51 | Aangepast op 20 maart 2017 12:51
Tussen Dordrecht en Hardinxveld worden snelbussen ingezet. Die stoppen niet in Dordrecht-Stadspolders. Reizigers kunnen de stadsbus nemen naar dit station.

Rolstoelgebonden mensen kunnen contact opnemen met de klantenservice van Arriva. Er wordt dan voor een rolstoeltaxi gezorgd.

Op de site van Arriva kan de dienstregeling van de snelbus worden geraadpleegd.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...