gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geen treinverkeer Dordrecht dit weekend

Door werkzaamheden rijden er dit weekend vrijwel geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam of Breda en Roosendaal.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Reizigers naar Rotterdam kunnen op vrijdag gebruik maken van sprinters en op zaterdag en zondag van bussen naar Rotterdam.


Reizigers naar Breda of Roosendaal kunnen op vrijdag via de HSL reizen. Hiervoor moet u met de sprinter naar Rotterdam Centraal en daar overstappen voor de intercity naar Breda. Op zaterdag en zondag rijden er bussen in beide richtingen.

Zondag is de mogelijke kampioenswedstrijd van Feyenoord. Supporters die normaal met de trein reizen kunnen met de bus naar Rotterdam Zuid of gebruik maken van andere vervoerders zoals de waterbus en gewone buslijnen. Ook kunnen supporters met de fiets naar Rotterdam.

De NS heeft voor zondag extra bussen ingezet en monitort de situatie om in te kunnen grijpen.

Een woordvoerder van de NS raadt supporters aan op tijd te vertrekken en voor vertrek de reisplanner te raadplegen.

Lees ook

artikelfoto begroting

Gemeente grijpt in om begroting op orde te krijgen: OZB omhoog en minder wethoudersposten

Het college van burgemeester en wethouders van Papendrecht wil de onroerendezaakbelasting (OZB) verhogen en besparen op de eigen loonkosten. De maatregelen maken deel uit van de begroting voor 2027, waarmee het college de inkomsten en uitgaven dat jaar structureel in balans wil brengen. Voor de jaren daarna worden opnieuw tekorten voorspeld.

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

Foto artikel

Een woonproject voor senioren om op elkaar te letten: 'Minder eenzaamheid en betere gezondheid'

De bouw van seniorencomplex De Hofjes is van start gegaan in Hendrik-Ido-Ambacht. Het appartementencomplex krijgt gezamenlijke ruimtes, om het zelfstandig wonen voor ouderen aangenamer te maken. “Ik vind het geruststellend dat ik straks ergens woon waar anderen een beetje op mij letten. Zeker omdat ik in mijn eentje woon”, zegt een van de toekomstige buurtbewoners.