Reizigers naar Rotterdam kunnen op vrijdag gebruik maken van sprinters en op zaterdag en zondag van bussen naar Rotterdam.
Reizigers naar Breda of Roosendaal kunnen op vrijdag via de HSL reizen. Hiervoor moet u met de sprinter naar Rotterdam Centraal en daar overstappen voor de intercity naar Breda. Op zaterdag en zondag rijden er bussen in beide richtingen.
Zondag is de mogelijke kampioenswedstrijd van Feyenoord. Supporters die normaal met de trein reizen kunnen met de bus naar Rotterdam Zuid of gebruik maken van andere vervoerders zoals de waterbus en gewone buslijnen. Ook kunnen supporters met de fiets naar Rotterdam.
De NS heeft voor zondag extra bussen ingezet en monitort de situatie om in te kunnen grijpen.
Een woordvoerder van de NS raadt supporters aan op tijd te vertrekken en voor vertrek de reisplanner te raadplegen.