gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geen verrassing dat PVV mee wil doen

De PVV wil meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Dordrecht. Ze zijn daarvoor op zoek naar geschikte kandidaten. Voor de Dordtse fracties van de SP en de VVD is dit geen verrassing.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
In de landelijke verkiezingen bleek de partij van Wilders populair in Dordt. Hij kreeg bijna 15,7 procent van de stemmen, iets meer dan het landelijk gemiddelde van 13,0 procent.

Ook presentator Maarten Wijk van het politieke programma Rechtstreeks uit de Raad kijkt niet op van deze ontwikkeling. Wel houdt hij zijn hart vast voor de lokale politiek. Met de gedachte dat mogelijk ook de partij Denk - die in Dordrecht een bovengemiddeld aantal stemmers trok - misschien wel met de gemeenteraadsverkiezingen mee wil doen.

"Twee hele grote partijen, die zonder duidelijk politiek programma te midden van de lokale partijen, duidelijk moeten maken waarom zij nu precies voor Dordrecht zijn. Dat wordt een ingewikkelde situatie"

Over een paar maanden wordt gekeken of er genoeg geschikte kandidaten zijn gevonden. In totaal wil de PVV meedoen in 60 gemeenten.

Foto: Geert Wilders bezoekt Dordrecht in april 2016

Lees ook

mijn asz hack.png

cybercrime

Patiëntendossiers ziekenhuis offline na hackpoging: 'Gegevens niet misbruikt'

Het cliëntenportaal van het Albert Schweitzer ziekenhuis ligt al een week plat. Volgens het ziekenhuis komt dat door een ransomware-aanval bij de leverancier van het digitale systeem. "Deze maatregel is genomen uit voorzorg om de veiligheid van patiëntgegevens te waarborgen."

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_32_25.Still001.png

Hoge nood in de natuur? Deze speciale wc biedt uitkomst

In de gemeente Molenlanden is onlangs het eerste natuurtoilet van onze streek geopend. Het gaat om een zogeheten droogtoilet, dat zonder water, stroom of riool werkt en volledig zelfvoorzienend is.

wijngaardsesteeg.png

Huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten

De burgemeester van Molenlanden, Theo Segers, heeft een huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten. In het huis zijn goederen aangetroffen "die wijzen op voorbereidingshandelingen voor de productie en/of de handel in verdovende middelen", aldus de gemeente.

pexelsdrugscocaine.png

OM wil verdachte van handel 'stroom aan blokken cocaïne' negen jaar de cel in

Het Openbaar Ministerie (OM) heeft negen jaar cel geëist tegen een 44-jarige man uit Papendrecht in een zaak rondom internationale drugstransporten. Het OM wil ook dat hij 174.845 euro aan criminele verdiensten terugbetaalt.

artikel Cor Hamels marathon.jpg

100 marathons in 25 jaar, Cor (60) rent ze allemaal uit: ‘Dit maakt mij echt trots’

Voor Cor Hamels uit Hendrik-Ido-Ambacht was de marathon in Rotterdam van afgelopen weekend extra speciaal. De 60-jarige Ambachter liep namelijk zijn honderdste marathon. Na drie uur, 23 minuten en 35 seconden kwam hij over de finish. “Het was echt geweldig!”

kinderopvangASMedia.jpg

Kind belandt in sloot in Ottoland

Een kind is maandagochtend in een sloot beland aan de A in Ottoland. Hulpdiensten werden even na 11.30 uur massaal opgeroepen.