Dordrecht, Netherlands

Geen vuurwerkslachtoffers in Dordts ziekenhuis

De gemeente Dordrecht laat vrijdagochtend weten dat de jaarwisseling zonder grote incidenten is verlopen. Wel hebben politie en handhaving een aantal keren moeten ingrijpen bij vernielingen en intimidaties.
Jordy Nijenhuis | 1 januari 2021 11:42 | Aangepast op 1 januari 2021 11:42
De politie heeft zeven aanhoudingen verricht waarvan vier op het Vogelplein omdat handhavers werden belaagd met vuurwerk.

De brandweer spreekt van een relatief rustige jaarwisseling, ondanks de nodige buitenbrandjes.

De gemeente maakt de komende dagen de balans op als het gaat om schade dat is ontstaan door vuurwerk.

In het Albert Schweitzer ziekenhuis zijn volgens de gemeente geen vuurwerkslachtoffers geweest. Wel zijn er een klein aantal alcoholslachtoffers ontvangen.

Lees ook

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...