Dordrecht, Netherlands

Geheime codes helpen speurders in Het Hof

Dit weekend gaan we ver terug in de tijd tijdens de Avond van de Geschiedenis. Zo zijn er korte stadswandelingen, een kinderspeurtocht en een geschiedenisquiz in Het Hof.
Corrado Francke | 24 oktober 2019 16:58 | Aangepast op 24 oktober 2019 16:58
“De speurtocht gaat over de Nederlandse geschiedenis”, vertelt Kayleigh Bolink van het Dordrechts Museum. “Door middel van de speurtocht leren ze op een leuke manier de Nederlandse geschiedenis kennen.”

Kinderen kunnen hierbij een ‘bottendokter’ ontmoeten. Verder houdt journalist Saskia Lensink een speedlezing over twee zeer belangrijke vrouwen uit de Dordtse geschiedenis, Ella Riemersma en Maria van Brabant. Ook wordt er livemuziek gespeeld in Het Hof.

Lees ook

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...

Minima kunnen in deze zeven gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...