Dordrecht, Netherlands

Geïnteresseerden gezocht voor plek op (nieuw) bedrijventerrein ’t Oog

Op deze plek, pal naast de Betuwelijn, komt het bedrijventerrein Gemeente Hardinxveld-Giessendam
Wie geïnteresseerd is in een plek op bedrijventerrein ’t Oog in Hardinxveld-Giessendam, kan zich vanaf nu aanmelden. De gemeente heeft de inschrijving voor de gronduitgifte opengesteld. In dit geval gaat het om negen kavels aan de westkant van het gebied.
Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 5 november 2024 12:20 | Aangepast op 5 november 2024 12:20
Die stukken grond, gelegen tussen de Betuwelijn en MerwedeLingeLijn, variëren tussen de 2500 en 7000 vierkante meter. Aanmelden voor een kavel kan nog tot maandag 18 november. Daarna hebben geïnteresseerden tot 12 februari 2025 om hun inschrijving in te dienen. Zelfstandige kantoren en bedrijfsverzamelgebouwen (waarin meerdere bedrijven onder één dak zitten) zijn niet toegestaan.

“Mooi dat we deze stap kunnen zetten”, vertelt wethouder Jan Nederveen in een persbericht “Met de uitgifte van bouwgrond in dit nieuwe bedrijvengebied komt er ruimte beschikbaar voor bedrijven uit Hardinxveld-Giessendam en omgeving om te ondernemen en door te groeien.”

Nu is er op de lap grond aan de Spoorweg nog niets te zien, maar de bedoeling is dat er in de zomer van volgend jaar gebouwd kan worden. Naast het bedrijventerrein komen er ook tussen de 1500 en 2500 huizen in het gebied. De bewoners van de eerste 170 huizen, die ten oosten van de Polderweg komen, moeten vanaf 2027 de sleutel krijgen.

Alle informatie en voorwaarden voor inschrijvers zijn te vinden op de website van de gemeente.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...