gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geld komt agenten aanwaaien tijdens achtervolging over A16

b01823b35da6f26c0aba4bd949eb504d

Bij een achtervolging over de A16 vloog het geld de politie maandag op dinsdagnacht letterlijk om de oren. Tijdens de rit begon de bestuurder ter hoogte van Dordrecht met bundels geld te strooien. "We zagen de bankbiljetten vliegen!"

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De politie zat de wagen achterna omdat de automobilist een stopteken negeerde, nadat hij met 136 kilometer per uur langs wegwerkzaamheden ter hoogte van knooppunt Zonzeel racete. Daar is de toegestane snelheid op dit moment 70 kilometer per uur.

Het stopteken dat hierop volgde, werd op het laatste moment genegeerd en en de man schoot vanaf de afrit weer de snelweg op. “Gelukkig kon onze Audi de berm door”, schrijft de politie op Instagram.

De man probeerde de politie af te schudden en reed op sommige stukken harder dan 220 kilometer per uur, ook bij weg werkzaamheden waar 90 kilometer was toegestaan. Bovendien haalde de bestuurder tijdens de achtervolging rechts in en negeerde hij een rood kruis.

Ter hoogte van Dordrecht zagen de agenten opeens iets vliegen en begon de bestuurder met geld te strooien. Uiteindelijk kon hij tot stoppen worden gebracht en worden aangehouden. “Een groot bedrag is teruggevonden. Maar of dat alles is, weten we niet”, zegt de politie. De auto en het geld van de man zijn in beslag genomen.

Foto: Politie (Instagram @teamverkeerzwb)

Lees ook

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

fatbike 1

Komt er een fatbikeverbod in Papendrecht? Gemeenteraad verdeeld over aanpak

Het leek een gelopen race, maar het tijdelijk college van Papendrecht krijgt een voorgesteld fatbikeverbod niet zomaar door de raad. Vanuit de gemeenteraad klinkt er donderdagavond namelijk veel kritiek op het plan. Zo wordt er geopperd om eerst meer te handhaven op de bestaande regels. “Ik denk dat er flinke boetes moeten worden uitgedeeld voordat het anders wordt”, vertelt D66-raadslid Trijntje van Es.