gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Geld komt agenten aanwaaien tijdens achtervolging over A16

b01823b35da6f26c0aba4bd949eb504d.jpg

Bij een achtervolging over de A16 vloog het geld de politie maandag op dinsdagnacht letterlijk om de oren. Tijdens de rit begon de bestuurder ter hoogte van Dordrecht met bundels geld te strooien. "We zagen de bankbiljetten vliegen!"

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De politie zat de wagen achterna omdat de automobilist een stopteken negeerde, nadat hij met 136 kilometer per uur langs wegwerkzaamheden ter hoogte van knooppunt Zonzeel racete. Daar is de toegestane snelheid op dit moment 70 kilometer per uur.

Het stopteken dat hierop volgde, werd op het laatste moment genegeerd en en de man schoot vanaf de afrit weer de snelweg op. “Gelukkig kon onze Audi de berm door”, schrijft de politie op Instagram.

De man probeerde de politie af te schudden en reed op sommige stukken harder dan 220 kilometer per uur, ook bij weg werkzaamheden waar 90 kilometer was toegestaan. Bovendien haalde de bestuurder tijdens de achtervolging rechts in en negeerde hij een rood kruis.

Ter hoogte van Dordrecht zagen de agenten opeens iets vliegen en begon de bestuurder met geld te strooien. Uiteindelijk kon hij tot stoppen worden gebracht en worden aangehouden. “Een groot bedrag is teruggevonden. Maar of dat alles is, weten we niet”, zegt de politie. De auto en het geld van de man zijn in beslag genomen.

Foto: Politie (Instagram @teamverkeerzwb)

Lees ook

nk20264620260406-SCCDOR-NKS00830.jpg

FC Dordrecht deelt knap bij Cambuur, maar ziet concurrentie uitlopen

FC Dordrecht liet op paasmaandag zien zich niet zomaar neer te leggen bij een seizoen zonder playoff-deelname. Toch wordt dat scenario steeds realistischer, want ondanks een knappe 1-1 bij SC Cambuur zag de ploeg het gat naar de nacompetitieplekken groeien.

stichtingshareandshine.png

Peter geeft voetbaltraining aan kinderen in azc's: 'Ze vinden het geweldig als de bal gaat rollen'

Ieder kind heeft recht op beweging en plezier, ongeacht achtergrond of verblijfsstatus, vindt Peter van den Heuvel uit Hardinxveld-Giessendam. Met de stichting Share and Shine verzorgt hij gratis voetbaltrainingen bij asielzoekerscentra in onder meer Zwijndrecht, Gorinchem en 's-Gravendeel.

20260403 Ouwe Jonges Krentebrood.jpg

‘Ouwe Jonges’ volledig in het teken van de verkiezingsuitslag

De verkiezingen zijn geweest, de eerste stappen richting een Dordtse coalitie zijn gezet en natuurlijk vinden de ‘Ouwe Jonges’ daar ook wat van. Het zal je niet verbazen, maar ook in deze uitzending nemen Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom geen blad voor de mond.

lenarijnmond.png

Lena (67) werd thuis slachtoffer van babbeltruc: 'Ik ben bang als de deurbel gaat'

Op de bank in haar woning in Dordrecht zit de 67-jarige Lena*. Naast haar ligt hondje Remy, haar steun en toeverlaat sinds haar man is overleden. Lena is afhankelijk van thuiszorg en krijgt persoonlijke begeleiding. De afgelopen weken werd haar wereld plotseling een stuk kleiner nadat ze werd opgelicht door een nep-wijkagent, voor duizenden euro's.

paasconcert.png

Eerste Paasdag op TV Dordrecht: de Messiah van Händel

In het kader van het 20-jarig jubileum van stichting Dordtissimo was er op 28 februari een bijzondere uitvoering van de Messiah van Händel. Het concert met tweehonderd zangers uit heel Nederland in een volle Wilheminakerk is Paaszondag in twee delen te zien op TV Dordrecht.

IMG_8167.JPG

Klimaat en aanleg warmtenet oorzaak verzakking talud: 'Het is een combinatie van factoren'

Sensoren die afwijkingen aan het spoor meten en een politieagent die de snelheid van een trein controleert. Het gebeurt allemaal op treinstation Sliedrecht Baanhoek en is nodig om ongelukken bij het nabijgelegen talud te voorkomen, aldus ProRail. “Mocht een trein te hard rijden en een kleine vervorming van het spoor ontstaan, dan zou die kunnen ontsporen.”