Dordrecht, Netherlands

Geldautomaat Merwedestraat gaat weg

De geldautomaat van ABN AMRO aan de Merwedestraat gaat weg. vanaf maandag 27 februari kan hij niet meer worden gebruikt.
Peter Tromp | 20 februari 2018 14:15 | Aangepast op 20 februari 2018 14:15
De bank sluit de automaat, omdat hij steeds minder wordt gebruikt. De teruggang is, volgens de bank, al jaren aan de gang. Er wordt steeds minder met contant geld betaald, dus wordt er ook minder gepind.

De pinautomaat die weg gaat, is die op het hoekje bij het tankstation. Wie geld op wil nemen of storten, wordt door de bank doorverwezen naar de geldautomaat aan Krommedijk 2a. Dat is niet echt in de buurt van de automaat aan Merwedestraat 257.

Foto: Google Maps


Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wandelen langs enge plekken: 'We blijven aan de telefoon tot ik in mijn eigen wijk ben'

De veiligheid van vrouwen stond vrijdagavond in Dordrecht centraal tijdens de Enge Route Wandeling. ...

Let op: komende avonden één buis Drechttunnel dicht

Weggebruikers op de A16 moeten komende avonden en nachten rekening houden met afsluitingen. Rijkswat...

Zwaar vuurwerk vernielt auto volledig; politie zoekt voorbijrijdende fietser

De politie is op zoek naar mensen die iets hebben gezien of gehoord rondom een explosie in Zwijndrec...

Besluitvorming opvang minderjarige vluchtelingen ‘zorgvuldig en volgens de regels'

De besluitvorming over de opvanglocatie voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen aan de Weterin...

Oplichter opgepakt dankzij man (84): ‘Meneer bleek een zeer goed toneelspeler’

In Ridderkerk is afgelopen vrijdag een oplichter opgepakt. De politie kreeg daarbij hulp van het beo...

Anouk (21) maakt met buurtbewoners metersgrote muurschildering in eigen wijk

De 21-jarige kunstenaar Anouk Brand heeft met buurtbewoners een kale, saaie muur aan de Pijnenburg i...