Dordrecht, Netherlands

Geldautomaat Merwedestraat gaat weg

De geldautomaat van ABN AMRO aan de Merwedestraat gaat weg. vanaf maandag 27 februari kan hij niet meer worden gebruikt.
Peter Tromp | 20 februari 2018 14:15 | Aangepast op 20 februari 2018 14:15
De bank sluit de automaat, omdat hij steeds minder wordt gebruikt. De teruggang is, volgens de bank, al jaren aan de gang. Er wordt steeds minder met contant geld betaald, dus wordt er ook minder gepind.

De pinautomaat die weg gaat, is die op het hoekje bij het tankstation. Wie geld op wil nemen of storten, wordt door de bank doorverwezen naar de geldautomaat aan Krommedijk 2a. Dat is niet echt in de buurt van de automaat aan Merwedestraat 257.

Foto: Google Maps


Lees ook

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...