gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor Dordrecht

De thuiswedstrijd van FC Dordrecht tegen Telstar leverde een laat gelijkspel op, 2-2.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat gebeurde met een voor de helft gewijzigd elftal. Alle aanvallers werden vervangen, zodat Curiel, Arias en Pisas een basisplaats kregen.

Dordrecht ging wel heel voortvarend van start, binnen een paar seconden ontstond al een gevaarlijke situatie voor het doel van Telstar. Dat had in eerste instantie geen goed antwoord op de dadendrang van Dordrecht, dus lag de 1-0 er na 3 minuten in na een mooie solo-actie van Roorda. Daarna was Telstar wakker en begon te voetballen. Kansen onstonden over en weer maar er werd niet gescoord. Tot een minuut of tien voor rust. Uit een hoekschop maakte Tissoudali gelijk.

De tweede helft begon voor Dordt weer met sterk aanvallend spel. Dat leverde goede kansen op, maar ook gevaarlijke momenten. Zo kwam een schot van Arias op de paal terecht. Bij de snelle uittrap van de Telstar-keeper kon een counter via Serrarens niet meer worden voorkomen. Te Loeke was kansloos. Dordrecht ging fanatiek op zoek naar tenminste de gelijkmaker. Die kwam zo’n tien minuten voor tijd van de voet van Janga, die in het veld gekomen was voor Boogers.

Gezien de plaats op de ranglijst van beide ploegen niet zo'n onlogische uitslag.

Lees ook

op pad met ad: biesbosch

Op Pad Met Ad: vrijwilligerswerk bij natuurcentrum

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij het Biesboschcentrum Dordrecht. Samen met teamleider Nicole Schriek ontdekt hij wat er allemaal komt kijken bij het werken in dit bijzondere natuurgebied.

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

stuntman

Na ongelukkige stunt op Zwarte Cross werd stuntman Jim écht bekend, maar wat kan hij eigenlijk?

Wat een spectaculaire stunt had moeten worden op de Zwarte Cross, pakte heel anders uit voor stuntman Jim van Nes uit Heerjansdam: hij kwam verkeerd terecht bij een katapultsprong en liep een hersenschudding op. Een paar dagen later gaat het alweer "best wel goed" met hem en hij is zeker nog niet uitgestunt. Hoe ziet het dagelijks leven van de 26-jarige er eigenlijk uit en wat drijft hem?

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

thumb website_versie2

Waarom één brugopening per maand straks cruciaal is voor hoge scheepvaart

Om tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug de maritieme maakindustrie niet helemaal plat te leggen, wordt er tijdens de werkzaamheden aan de brug één keer per maand een speciale doorgang gemaakt. Zo kan hoge scheepvaart de brug alsnog passeren. En dat is nodig, want het is de enige route naar de Rotterdamse haven en de Noordzee. “Als je het vergelijkt met autoverkeer, is de A12 en A15 naar Duitsland de Beneden Merwede”, zegt Erik Peters van Maritime & Offshore NL.

OPMA20260715 Leo Stolk

Super vrijwilliger neemt na 35 jaar afscheid van de omroep

Fotograaf, cameraman en bekende Dordtenaar Leo Stolk is na 35 jaar gestopt als vrijwilliger bij RTV Dordrecht. Hij kon zijn inzet voor de omroep niet langer combineren met zijn werkzaamheden als gemeenteraadslid voor de VSP.