Dat gebeurde met een voor de helft gewijzigd elftal. Alle aanvallers werden vervangen, zodat Curiel, Arias en Pisas een basisplaats kregen.
Dordrecht ging wel heel voortvarend van start, binnen een paar seconden ontstond al een gevaarlijke situatie voor het doel van Telstar. Dat had in eerste instantie geen goed antwoord op de dadendrang van Dordrecht, dus lag de 1-0 er na 3 minuten in na een mooie solo-actie van Roorda. Daarna was Telstar wakker en begon te voetballen. Kansen onstonden over en weer maar er werd niet gescoord. Tot een minuut of tien voor rust. Uit een hoekschop maakte Tissoudali gelijk.
De tweede helft begon voor Dordt weer met sterk aanvallend spel. Dat leverde goede kansen op, maar ook gevaarlijke momenten. Zo kwam een schot van Arias op de paal terecht. Bij de snelle uittrap van de Telstar-keeper kon een counter via Serrarens niet meer worden voorkomen. Te Loeke was kansloos. Dordrecht ging fanatiek op zoek naar tenminste de gelijkmaker. Die kwam zo’n tien minuten voor tijd van de voet van Janga, die in het veld gekomen was voor Boogers.
Gezien de plaats op de ranglijst van beide ploegen niet zo'n onlogische uitslag.