Dordrecht, Netherlands

Gelijkspel voor FC Dordrecht

In Eindhoven werd vrijdagavond een meer dan verdiend gelijkspel behaald.
Gert van der Steen | 18 januari 2016 11:51 | Aangepast op 18 januari 2016 11:51
Dordrecht kreeg daarmee eigenlijk nog te weinig. Daar zag het in het begin van de wedstrijd niet naar uit. Eindhoven zette meteen druk op Dordt en was dicht bij een openingstreffer. Het schot werd door de paal gekeerd. Na een kwartier viel Lima uit met een hamstringblessure, die hem minstens drie weken aan de kant zal houden. Touré, net weer hersteld, was zijn vervanger. Onmiddelijk daarna had Dordrecht succes met een voorzet van Arias die door Fortes tot goal werd gepromoveerd. Dordrecht had daarna duidelijk het beste van het spel, maar kon dat helaas niet in doelpunten uitdrukken. Eindhoven speelde vooral op de counter.


In de tweede helft had Eindhoven daar ook succes mee. Na een aantal gemiste goede kansen werd na een kwartier uit zo'n tegenstoot door Koc de gelijkmaker binnengeprikt.

Al snel daarna ging bij Dordrecht de tweede geblesseerde naar de kant; Aktaoui moest worden vervangen door Van Wermeskerken.

Ondanks nog een paar levensgrote kansen voor Dordrecht bleef het bij 1-1.

Vanavond mag het elftal van Harry van den Ham weer aantreden op de Krommedijk tegen Emmen. Aktaoui zal daar waarschijnlijk weer bij kunnen zijn.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...