gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht

In Eindhoven werd vrijdagavond een meer dan verdiend gelijkspel behaald.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dordrecht kreeg daarmee eigenlijk nog te weinig. Daar zag het in het begin van de wedstrijd niet naar uit. Eindhoven zette meteen druk op Dordt en was dicht bij een openingstreffer. Het schot werd door de paal gekeerd. Na een kwartier viel Lima uit met een hamstringblessure, die hem minstens drie weken aan de kant zal houden. Touré, net weer hersteld, was zijn vervanger. Onmiddelijk daarna had Dordrecht succes met een voorzet van Arias die door Fortes tot goal werd gepromoveerd. Dordrecht had daarna duidelijk het beste van het spel, maar kon dat helaas niet in doelpunten uitdrukken. Eindhoven speelde vooral op de counter.


In de tweede helft had Eindhoven daar ook succes mee. Na een aantal gemiste goede kansen werd na een kwartier uit zo'n tegenstoot door Koc de gelijkmaker binnengeprikt.

Al snel daarna ging bij Dordrecht de tweede geblesseerde naar de kant; Aktaoui moest worden vervangen door Van Wermeskerken.

Ondanks nog een paar levensgrote kansen voor Dordrecht bleef het bij 1-1.

Vanavond mag het elftal van Harry van den Ham weer aantreden op de Krommedijk tegen Emmen. Aktaoui zal daar waarschijnlijk weer bij kunnen zijn.

Lees ook

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

herdenking gebroeders De Witt

Politieke moord op gebroeders De Witt voor 10e keer herdacht: 'Het leeft in Dordrecht'

Opgehangen lichamen en kleding en ledematen verkocht op een veiling. Dat is hoe het leven van de gebroeders De Witt 354 jaar geleden ten einde kwam. Donderdagavond wordt in Dordrecht bij het standbeeld van de broers op de Vismarkt voor de tiende keer stilgestaan bij de dood van Johan en Cornelis de Witt. Dat de herdenking jaarlijks zou terugkeren had organisator Ben Corino bij de eerste keer in 2017 nooit verwacht.

ontspulpexels

Ontspuldagen: bruikbare spullen krijgen een tweede leven

De zolder opgeruimd? De kast uitgemest? Of de schuur onder handen genomen? Dordtenaren kunnen de komende weken op verschillende plekken in de gemeente hun bruikbare spullen inleveren die zij zelf niet meer gebruiken. Lokale maatschappelijke organisaties geven deze spullen een tweede leven.

Foto-Hemelpostbrievenbus-van-Hemelpost_-©Kimm-Mulder

Nieuwe Hemelpostbrievenbus biedt troost aan nabestaanden

Op begraafplaats Achterambacht in Hendrik-Ido-Ambacht is een Hemelpostbrievenbus geplaatst bij het Herdenkingsveld. De brievenbus biedt nabestaanden de mogelijkheid om een kaartje, brief of tekening achter te laten voor iemand die zij missen.

Noordtunnel en brug over de noord

Maatregelen rond Noordtunnel: extra bergers en brug langer beschikbaar

Rijkswaterstaat heeft maatregelen genomen om verkeer op de A15 en in omliggende gemeenten bij calamiteiten in bijvoorbeeld de Noordtunnel om te kunnen leiden. Nu de Papendrechtsebrug dicht is, wordt elke onderbreking op de A15 meteen gevoeld. Daarom kan bijvoorbeeld vanaf deze zomer de Brug over de Noord langer beschikbaar blijven voor wegverkeer dan normaal.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.