gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht

In Eindhoven werd vrijdagavond een meer dan verdiend gelijkspel behaald.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dordrecht kreeg daarmee eigenlijk nog te weinig. Daar zag het in het begin van de wedstrijd niet naar uit. Eindhoven zette meteen druk op Dordt en was dicht bij een openingstreffer. Het schot werd door de paal gekeerd. Na een kwartier viel Lima uit met een hamstringblessure, die hem minstens drie weken aan de kant zal houden. Touré, net weer hersteld, was zijn vervanger. Onmiddelijk daarna had Dordrecht succes met een voorzet van Arias die door Fortes tot goal werd gepromoveerd. Dordrecht had daarna duidelijk het beste van het spel, maar kon dat helaas niet in doelpunten uitdrukken. Eindhoven speelde vooral op de counter.


In de tweede helft had Eindhoven daar ook succes mee. Na een aantal gemiste goede kansen werd na een kwartier uit zo'n tegenstoot door Koc de gelijkmaker binnengeprikt.

Al snel daarna ging bij Dordrecht de tweede geblesseerde naar de kant; Aktaoui moest worden vervangen door Van Wermeskerken.

Ondanks nog een paar levensgrote kansen voor Dordrecht bleef het bij 1-1.

Vanavond mag het elftal van Harry van den Ham weer aantreden op de Krommedijk tegen Emmen. Aktaoui zal daar waarschijnlijk weer bij kunnen zijn.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Politie en gemeente: 'Meld vechtvideo's en mishandelingen'

De gemeente Zwijndrecht en de politie roepen scholieren en hun ouders op incidenten met vechtvideo's te melden. In het dorp gaan leerlingen van verschillende middelbare scholen geregeld tegen betaling met elkaar op de vuist en ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. De burgemeester vindt deze signalen zorgwekkend.

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.