gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht

In Eindhoven werd vrijdagavond een meer dan verdiend gelijkspel behaald.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dordrecht kreeg daarmee eigenlijk nog te weinig. Daar zag het in het begin van de wedstrijd niet naar uit. Eindhoven zette meteen druk op Dordt en was dicht bij een openingstreffer. Het schot werd door de paal gekeerd. Na een kwartier viel Lima uit met een hamstringblessure, die hem minstens drie weken aan de kant zal houden. Touré, net weer hersteld, was zijn vervanger. Onmiddelijk daarna had Dordrecht succes met een voorzet van Arias die door Fortes tot goal werd gepromoveerd. Dordrecht had daarna duidelijk het beste van het spel, maar kon dat helaas niet in doelpunten uitdrukken. Eindhoven speelde vooral op de counter.


In de tweede helft had Eindhoven daar ook succes mee. Na een aantal gemiste goede kansen werd na een kwartier uit zo'n tegenstoot door Koc de gelijkmaker binnengeprikt.

Al snel daarna ging bij Dordrecht de tweede geblesseerde naar de kant; Aktaoui moest worden vervangen door Van Wermeskerken.

Ondanks nog een paar levensgrote kansen voor Dordrecht bleef het bij 1-1.

Vanavond mag het elftal van Harry van den Ham weer aantreden op de Krommedijk tegen Emmen. Aktaoui zal daar waarschijnlijk weer bij kunnen zijn.

Lees ook

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.

thumb website Ed Nijmeegse Vierdaagse

Ed (64) heeft een hekel aan wandelen, maar loopt toch voor 42e keer de vierdaagse

De wekker gaat dinsdagochtend vroeg voor de 64-jarige Ed Grootveld als de Nijmeegse Vierdaagse weer voor de deur staat. Het is voor de Sliedrechter al de 42e keer dat hij meeloopt, slechts één keer moest hij in al die jaren zelf noodgedwongen stoppen. “Het is ook zo zwaar. Ik weet dat ik het weer ga halen, maar je moet niet vragen hoe.”

2026-07-23-gemeentehuis-foto rtvp(2)

Gemeentehuis Papendrecht ontruimd na brandje

In het gemeentehuis van Papendrecht heeft donderdag korte tijd brand gewoed. Er zou een papiertje in brand hebben gestaan in de bibliotheek die in het zelfde pand gevestigd is, aldus een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

artikelfoto martijn noort

Abrupt einde Moulin Rouge: Dordtse musicalster Martijn Noort blijft verslagen achter

Voor Dordtenaar Martijn Noort is zijn eerste grote hoofdrol in een Nederlandse musical onverwacht ten einde gekomen. Aanvankelijk zou hij nog tot begin augustus te zien zijn in Moulin Rouge! De Musical. Maar nadat een sprinklerinstallatie door een technisch defect in het Utrechtse Beatrixtheater afging, zijn alle resterende voorstellingen geschrapt.