gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht

In Eindhoven werd vrijdagavond een meer dan verdiend gelijkspel behaald.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dordrecht kreeg daarmee eigenlijk nog te weinig. Daar zag het in het begin van de wedstrijd niet naar uit. Eindhoven zette meteen druk op Dordt en was dicht bij een openingstreffer. Het schot werd door de paal gekeerd. Na een kwartier viel Lima uit met een hamstringblessure, die hem minstens drie weken aan de kant zal houden. Touré, net weer hersteld, was zijn vervanger. Onmiddelijk daarna had Dordrecht succes met een voorzet van Arias die door Fortes tot goal werd gepromoveerd. Dordrecht had daarna duidelijk het beste van het spel, maar kon dat helaas niet in doelpunten uitdrukken. Eindhoven speelde vooral op de counter.


In de tweede helft had Eindhoven daar ook succes mee. Na een aantal gemiste goede kansen werd na een kwartier uit zo'n tegenstoot door Koc de gelijkmaker binnengeprikt.

Al snel daarna ging bij Dordrecht de tweede geblesseerde naar de kant; Aktaoui moest worden vervangen door Van Wermeskerken.

Ondanks nog een paar levensgrote kansen voor Dordrecht bleef het bij 1-1.

Vanavond mag het elftal van Harry van den Ham weer aantreden op de Krommedijk tegen Emmen. Aktaoui zal daar waarschijnlijk weer bij kunnen zijn.

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

waalridderkerk

Veel chemische stoffen in de Waal, maar geen acuut gevaar

In veel zwemwateren in Nederland zitten niet alleen bacteriën en blauwalgen, maar blijken ook veel meer chemische stoffen boven de gestelde norm te zitten. De Waal bij Heerjansdam en Ridderkerk staat in de landelijke top 3 van zwemlocaties met de meeste normoverschrijdingen, blijkt uit onderzoek van Natuur & Milieu en Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-KNAW).

mishandelingconducteur

Beelden van verdachte mishandeling treinconducteur nu ook in Opsporing Verzocht

De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.