gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht in doelpuntrijk duel

a37f316be1706380198da9708f561da4

In een doelpuntrijk duel heeft FC Dordrecht gelijkgespeeld tegen Jong Ajax, de Amsterdammers kwamen in de eerste helft op voorsprong maar die werd in de tweede helft door Dordrecht ingelopen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Binnen 5 minuten stond Dordrecht achter, via een simpel boogje vloog de bal het doel binnen. Bryan Janssen stond te ver buiten het doel om nog te kunnen ingrijpen. Daarna begonnen beide teams te jagen naar meer, Simon Power kwam erg ver met een sprint over het halve veld maar kon het niet afmaken.


Een hoekschop in de 13e minuut zorgde voor de gelijkmaker, Jeremy Cijntje scoorde nadat de bal eerst een paar keer heen en weer was gegaan. De 19e en 20e minuut leken de wedstrijd te besslisen, 2 keer werd er gescoord door Jong Ajax.


Na de rust ging Dordrecht vol op de aanval en was de bal een paar keer heel dichtbij het net van de bezoekers, in de 65e minuut werden de aanvallen verzilverd met de 2-3 van Simon Power. Nieuwkomer Jari Schuurman maakte de gelijkmaker in de 78e minuut.


Het einde van de wedstrijd is ernstig geëindigd, op de west tribune heeft een supporter een hartstilstand gekregen meldt de supportersvereniging op Twitter. Hoe het met de persoon is, is nog niet bekend.

Lees ook

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.

Nieuw project (7)

Volkstuinvereniging op zoek naar potentiële groene vingers

De poorten van de Dordtse moestuinvereniging Klein Grondbezit aan de Arie Schaapweg staan zaterdag 15 augustus wagenwijd open. Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen geïnteresseerden tijdens de open dag kennismaken met tuinieren in een volkstuincomplex. Voorzitter Jan van Uden (66) hoopt vooral te laten zien dat tuinieren meer is dan alleen groenten verbouwen.

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

serasliedrecht

SERA schrijft officiële Pride-anthem: 'Ik hoop dat jongeren zich verbonden voelen met mijn muziek'

Zangeres SERA uit Sliedrecht brengt speciaal voor Pride Amsterdam haar nieuwe single Girls Who Like Girls uit. Het nummer is niet alleen haar nieuwste release, maar ook het officiële anthem van het hoofdpodium van Pride Amsterdam. "Ik hoop dat jongeren zich erin herkennen en voelen dat ze trots mogen zijn op wie ze zijn."

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.

jdg_04-08-26_inlaat_Kinderdijk_1I6A2423

Dit merken we in de streek van de aanhoudende droogte

We kennen Nederland als een nat land, maar deze zomer is dat wel anders. We hebben een zeer droge juli-maand achter de rug en ook in augustus is het erg droog. Op diverse plekken in ons land worden maatregelen genomen, zoals onttrekkingsverboden, de inzet van noodpompen en aanpassingen van de sluizen. Maar wat betekent de droogte voor onze streek?