gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht in doelpuntrijk duel

a37f316be1706380198da9708f561da4

In een doelpuntrijk duel heeft FC Dordrecht gelijkgespeeld tegen Jong Ajax, de Amsterdammers kwamen in de eerste helft op voorsprong maar die werd in de tweede helft door Dordrecht ingelopen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Binnen 5 minuten stond Dordrecht achter, via een simpel boogje vloog de bal het doel binnen. Bryan Janssen stond te ver buiten het doel om nog te kunnen ingrijpen. Daarna begonnen beide teams te jagen naar meer, Simon Power kwam erg ver met een sprint over het halve veld maar kon het niet afmaken.


Een hoekschop in de 13e minuut zorgde voor de gelijkmaker, Jeremy Cijntje scoorde nadat de bal eerst een paar keer heen en weer was gegaan. De 19e en 20e minuut leken de wedstrijd te besslisen, 2 keer werd er gescoord door Jong Ajax.


Na de rust ging Dordrecht vol op de aanval en was de bal een paar keer heel dichtbij het net van de bezoekers, in de 65e minuut werden de aanvallen verzilverd met de 2-3 van Simon Power. Nieuwkomer Jari Schuurman maakte de gelijkmaker in de 78e minuut.


Het einde van de wedstrijd is ernstig geëindigd, op de west tribune heeft een supporter een hartstilstand gekregen meldt de supportersvereniging op Twitter. Hoe het met de persoon is, is nog niet bekend.

Lees ook

2607235006

Scheur in installatie bij kunststofbedrijf, medewerker nagekeken door ambulancepersoneel

Bij kunststofbedrijf Delrin, op het terrein van chemiebedrijf Chemours in Dordrecht, heeft donderdagochtend iemand slib over zich heen gekregen. Dat gebeurde nadat een scheur ontstond in een slibreactor, die daarna omviel.

fotopersburobusink

Crowdfunding na omkomen tientallen duiven bij grote brand: 'Dit kunnen wij niet alleen'

“Het zijn niet alleen dieren die we zijn verloren, maar ook 25 jaar aan herinneringen, inzet en passie.” Halil Aynihan zag het duivenhok van hem en zijn vader aan de Arie Schaapweg afgelopen vrijdag in vlammen opgaan bij een grote brand op het volkstuinencomplex. Met een crowdfunding hopen zij hun hobby, de duivensport, weer stap voor stap te kunnen oppakken.

IMG_2526

Storing aan slagbomen zorgt voor dichte A15 en lange file

Flinke problemen op de A15 tussen Gorinchem en Rotterdam deze woensdagochtend. De weg was 's nachts dicht vanwege werkzaamheden en had rond 05.00 uur weer open moeten gaan, maar dat kon niet door een storing bij de slagbomen van de Noordtunnel. Daardoor was de weg vanaf Papendrecht dicht en dat zorgde voor vertraging. Inmiddels is de weg weer open.

pcpbredagooglemaps

Extreem geweld op het voetbalveld: 2 weken cel en taakstraf geëist

Een gebroken oogkas, een gebroken jukbeen en een hersenschudding: een thuiswedstrijd bij voetbalclub PCP in Breda eindigde begin 2024 in extreem geweld. Het slachtoffer lag op de grond en werd tegen zijn hoofd geschopt. Tegen twee spelers van tegenstander SSW Dordrecht is dinsdag twee weken cel en 140 uur taakstraf geëist. Niet duidelijk is wat ze precies deden.

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

pcp

Voetballer zwaargewond, maar SSW-spelers vrijgesproken van mishandeling

Twee voetballers van de Dordtse club SSW zijn dinsdag vrijgesproken van mishandeling. Volgens de rechtbank spreken de getuigen elkaar tegen en is het politieonderzoek onvolledig. Daardoor kan niet worden vastgesteld wie het slachtoffer heeft geslagen of geschopt, schrijft Omroep Brabant.