gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht in doelpuntrijk duel

a37f316be1706380198da9708f561da4

In een doelpuntrijk duel heeft FC Dordrecht gelijkgespeeld tegen Jong Ajax, de Amsterdammers kwamen in de eerste helft op voorsprong maar die werd in de tweede helft door Dordrecht ingelopen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Binnen 5 minuten stond Dordrecht achter, via een simpel boogje vloog de bal het doel binnen. Bryan Janssen stond te ver buiten het doel om nog te kunnen ingrijpen. Daarna begonnen beide teams te jagen naar meer, Simon Power kwam erg ver met een sprint over het halve veld maar kon het niet afmaken.


Een hoekschop in de 13e minuut zorgde voor de gelijkmaker, Jeremy Cijntje scoorde nadat de bal eerst een paar keer heen en weer was gegaan. De 19e en 20e minuut leken de wedstrijd te besslisen, 2 keer werd er gescoord door Jong Ajax.


Na de rust ging Dordrecht vol op de aanval en was de bal een paar keer heel dichtbij het net van de bezoekers, in de 65e minuut werden de aanvallen verzilverd met de 2-3 van Simon Power. Nieuwkomer Jari Schuurman maakte de gelijkmaker in de 78e minuut.


Het einde van de wedstrijd is ernstig geëindigd, op de west tribune heeft een supporter een hartstilstand gekregen meldt de supportersvereniging op Twitter. Hoe het met de persoon is, is nog niet bekend.

Lees ook

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

Pasar Malam keer terug

Pasar Malam trekt recordaantal bezoekers én keert volgend jaar terug

Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”

Foto Artikel Web

Piet (89) blikt terug op bouw en transport Papendrechtse brug

Het is bijna zes decennia geleden als de Papendrechtsebrug wordt geopend. Voormalig Rijkswaterstaat toezichthouder Piet Kraal (89) uit Dubbeldam is nauw betrokken bij de bouw en het transport van de boog van de brug en blikt terug. “Ik ben op dit werk het meest trots. Mijn kleinkinderen zeggen: ‘Dat is de brug van opa.’”

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

De Plucheplakkers

Deze spelers vielen op in de seizoensopener van FC Dordrecht

De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.