gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht in doelpuntrijk duel

a37f316be1706380198da9708f561da4

In een doelpuntrijk duel heeft FC Dordrecht gelijkgespeeld tegen Jong Ajax, de Amsterdammers kwamen in de eerste helft op voorsprong maar die werd in de tweede helft door Dordrecht ingelopen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Binnen 5 minuten stond Dordrecht achter, via een simpel boogje vloog de bal het doel binnen. Bryan Janssen stond te ver buiten het doel om nog te kunnen ingrijpen. Daarna begonnen beide teams te jagen naar meer, Simon Power kwam erg ver met een sprint over het halve veld maar kon het niet afmaken.


Een hoekschop in de 13e minuut zorgde voor de gelijkmaker, Jeremy Cijntje scoorde nadat de bal eerst een paar keer heen en weer was gegaan. De 19e en 20e minuut leken de wedstrijd te besslisen, 2 keer werd er gescoord door Jong Ajax.


Na de rust ging Dordrecht vol op de aanval en was de bal een paar keer heel dichtbij het net van de bezoekers, in de 65e minuut werden de aanvallen verzilverd met de 2-3 van Simon Power. Nieuwkomer Jari Schuurman maakte de gelijkmaker in de 78e minuut.


Het einde van de wedstrijd is ernstig geëindigd, op de west tribune heeft een supporter een hartstilstand gekregen meldt de supportersvereniging op Twitter. Hoe het met de persoon is, is nog niet bekend.

Lees ook

coalitiepapendrecht

Beoogd gemeentebestuur met PVV is voor start al meerderheid kwijt: 'Ben er ziek van'

Verwarring en frustratie in de Papendrechtse politiek: een dag voordat het nieuwe college van PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht (OP) zou worden geïnstalleerd, heeft het geen meerderheid meer in de raad. OP-fractielid Hendrika Hoekstra heeft zich afgesplitst van haar partij en gaat als zelfstandig raadslid verder. De geplande benoeming van de nieuwe wethouders gaat dan ook niet door.

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

Wantijbad 02

Na weken vertraging gaat dit zwembad eindelijk open: ‘Erg goed nieuws!’

Buitenbadminnend Dordrecht heeft er vanaf woensdagochtend weer een optie bij: het Wantijbad opent na een langere winterslaap dan normaal de deuren. Vanaf 10.00 zijn badgasten weer welkom.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

borstvoeding

Moedermelk bevat vaak te veel schadelijke PFAS: 'Dit is wel schrikken'

Moedermelk bevat in één op de vijf gevallen te veel schadelijke PFAS. Dat blijkt uit een groot onderzoek van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM), waar de NOS over schrijft. Er is voor het onderzoek moedermelk van ruim 1600 vrouwen in Nederland onderzocht.

OZEMPIC FOTO WEBSITE

afslankmiddel

Johan vraagt huisarts om afslankspuiten, maar krijgt ze niet: ‘Dan ga je toch zelf zoeken’

Waarom zou je illegale afslankmedicatie willen kopen via internet? Het Albert Schweitzer ziekenhuis waarschuwt voor grote gezondheidsrisico's als je online iets besteld, wat uiteindelijk niet het medicijn blijkt te zijn. De 56-jarige Dordtenaar Johan* besluit een jaar geleden Ozempic op internet te kopen, omdat hij het via de huisarts niet krijgt. "Ik kon wel een maagverkleining krijgen, waarom dit dan niet?”