gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht in doelpuntrijk duel

a37f316be1706380198da9708f561da4

In een doelpuntrijk duel heeft FC Dordrecht gelijkgespeeld tegen Jong Ajax, de Amsterdammers kwamen in de eerste helft op voorsprong maar die werd in de tweede helft door Dordrecht ingelopen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Binnen 5 minuten stond Dordrecht achter, via een simpel boogje vloog de bal het doel binnen. Bryan Janssen stond te ver buiten het doel om nog te kunnen ingrijpen. Daarna begonnen beide teams te jagen naar meer, Simon Power kwam erg ver met een sprint over het halve veld maar kon het niet afmaken.


Een hoekschop in de 13e minuut zorgde voor de gelijkmaker, Jeremy Cijntje scoorde nadat de bal eerst een paar keer heen en weer was gegaan. De 19e en 20e minuut leken de wedstrijd te besslisen, 2 keer werd er gescoord door Jong Ajax.


Na de rust ging Dordrecht vol op de aanval en was de bal een paar keer heel dichtbij het net van de bezoekers, in de 65e minuut werden de aanvallen verzilverd met de 2-3 van Simon Power. Nieuwkomer Jari Schuurman maakte de gelijkmaker in de 78e minuut.


Het einde van de wedstrijd is ernstig geëindigd, op de west tribune heeft een supporter een hartstilstand gekregen meldt de supportersvereniging op Twitter. Hoe het met de persoon is, is nog niet bekend.

Lees ook

foto westwerkt 2

Minister opent Dordt West Werkt in Wielwijk: 'Belangrijke eerste stap'

In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.