gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gelijkspel voor FC Dordrecht tegen Jong AZ

23ab92c525f03050b06806f778c0c196

In een enerverende thuiswedstrijd heeft FC Dordrecht gelijkgespeeld tegen Jong AZ. De wedstrijd was kansrijk voor beide teams maar werd gedomineerd door de arbitrage. Het stadion zat vol met kinderen, de wedstrijd stond in het teken van de strijd tegen kinderkanker. Er werden onder meer knuffels verkocht.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft startte succesvol voor FC Dordrecht, in de 2e minuut scoorde Savvas Mourgos. Op de west-tribune zorgde dit voor grote vreugde bij de kinderen. Na het doelpunt ging het spelverloop heen en weer, kansen voor beide teams bleven onbenut tot de 35e minuut. Uit een penalty scoorde Ferdy Druijf. Het geven van de penalty wordt hevig betwist, onder meer op twitter wordt het doelpunt in twijfel getrokken.


De tweede helft was vurig, beide teams zochten naar het tweede doelpunt. Een meerderheid van kansen was voor Dordrecht te noteren, erin ging de bal echter niet. Met een gelijke stand floot de scheidrechter vervolgens af.


Speelschema voor de komende drie wedstrijden:


26-10 Jong PSV Uit


02-11 Volendam Thuis


09-11 Go Ahead Eagles Uit

Lees ook

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.

foto

Vrachtwagens botsen op A16, automobilisten negeren rode kruizen

Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.