Dordrecht, Netherlands

Gemeenschappelijke zonnepanelen op daken gemeente

Als je graag zonnepanelen wilt maar het kan niet dan is er binnenkort een oplossing want een coöperatie gaat panelen plaatsen op daken van de gemeente.
Peter Tromp | 19 april 2017 13:43 | Aangepast op 19 april 2017 13:43
Wie mee wil profiteren van de opbrengst van die panelen moet zich aanmelden bij de coöperatie die nog moet worden opgericht.

In Zwijndrecht bestaat dit al enige tijd en zijn inmiddels de eerste zonnepanelen in gebruik. Voor Dordrecht is het één van de manieren om in de toekomst als stad energieneutraal te kunnen zijn.

De panelen komen sowieso te liggen op het stadsdepot, een school en een gymzaal. Andere daken van gemeentelijke panden moeten nog worden onderzocht op geschiktheid.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...