Dordrecht, Netherlands

Gemeente aangeklaagd om fietstunneltje

Een vrouw die enkele maanden geleden viel in het fietsers- en voetgangerstunneltje van de Dubbeldamseweg Zuid naar de Transvaalstraat heeft een schadeclaim ingediend bij de gemeente.
Petra Scheurwater | 10 november 2016 18:05 | Aangepast op 10 november 2016 18:05
Het gaat de vrouw naar eigen zeggen niet om geld. De bocht moet van haar uit het tunneltje gehaald worden, omdat hij veel te gevaarlijk zou zijn. Volgens de gemeente is dit onmogelijk omdat er met teveel zaken rekening moet worden gehouden. De sporen, kabels en bebouwing eromheen maken een verbouwing onhaalbaar.

Volgens omwonenden gebeuren er wekelijks ongelukken in het tunneltje. De gemeente heeft geen statistieken van het aantal ongelukken dat er in het tunneltje gebeurt. Wel staat ze open voor ideeën om het tunneltje veiliger te maken.

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Lees ook

Deze fietstunnel is drie weken dicht: krijgt verflaag tegen graffiti

Fietsers kunnen drie weken lang geen gebruik maken van de tunnel onder het spoor bij de Transvaalstr...

Oer-vrijwilliger Wijnand Punt in het zonnetje gezet: 'Kippenvel!'

Wijnand Punt (58) heeft voor zijn jarenlange vrijwilligerswerk de Ridderkerkse Sint Jorispenning ont...

Marcel en Pieternel verloren hun zoon bij botsing tussen trein en vrachtwagen: 'Het is zo onwerkelijk'

Lars Bussing uit Zwijndrecht krijgt een gedenksteen op Kijfhoek. De 25-jarige treinmachinist overlee...

Biesboschfilm straks ook thuis op de bank te zien: 'Ontzettend trots!'

De natuurfilm over de Biesbosch van Bas Kakes en Jacques van der Neut is vanaf september ook thuis ...

Martijn (51) moest zijn garage uitbouwen om zijn oldtimers te parkeren: ‘Jaarlijks kost deze hobby minimaal een ton’

De Riverside Car Classic is in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun oude au...

Erik wint wéér bij Transplant Games, maar 'het gaat niet om winnen'

Het is Papendrechter Erik Paalvast gelukt zijn wereldtitel hoogspringen te verdedigen. Hij wist bij ...