Dordrecht, Netherlands

Gemeente biedt ondersteuning aan de detailhandel

De gemeente Dordrecht trekt tijdens de corona-crisis samen met het rijk op om de economische en financiële gevolgen zoveel mogelijk te beperken.
Fokko van der Straaten | 30 maart 2020 18:31 | Aangepast op 30 maart 2020 18:31
Het Corona-virus heeft niet alleen invloed op ons persoonlijk leven, maar zeker ook gevolgen voor bedrijven en werknemers. Omdat er in deze tijd veel op ondernemers afkomt, heeft de gemeente samen met Dordt Onderneemt een serie video's gemaakt. Korte filmpjes waarin maatregelen, ondersteuning en inspiratie wordt geboden.

RTV Dordrecht ondersteunt de gemeente in de communicatie over de maatregelen voor ondernemers door de video's deze weken ook te verspreiden via online en sociale media en uit te zenden op TV Dordrecht. De derde video is specifiek gericht op de detailhandel. Ook voor ondernemers in deze sector heeft Dordt Onderneemt samen met de gemeente alle actuele informatie op een rij gezet, bijvoorbeeld over de werktijdverkorting, aangepaste betaaltermijnen gemeentelijke belastingen en andere regelingen. In deze video is te zien hoe Pascalle Miller-Turkenburg van Opa & An de Winkel met de crisis omgaat.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...