Dordrecht, Netherlands

Gemeente biedt ondersteuning aan de detailhandel

De gemeente Dordrecht trekt tijdens de corona-crisis samen met het rijk op om de economische en financiële gevolgen zoveel mogelijk te beperken.
Fokko van der Straaten | 30 maart 2020 18:31 | Aangepast op 30 maart 2020 18:31
Het Corona-virus heeft niet alleen invloed op ons persoonlijk leven, maar zeker ook gevolgen voor bedrijven en werknemers. Omdat er in deze tijd veel op ondernemers afkomt, heeft de gemeente samen met Dordt Onderneemt een serie video's gemaakt. Korte filmpjes waarin maatregelen, ondersteuning en inspiratie wordt geboden.

RTV Dordrecht ondersteunt de gemeente in de communicatie over de maatregelen voor ondernemers door de video's deze weken ook te verspreiden via online en sociale media en uit te zenden op TV Dordrecht. De derde video is specifiek gericht op de detailhandel. Ook voor ondernemers in deze sector heeft Dordt Onderneemt samen met de gemeente alle actuele informatie op een rij gezet, bijvoorbeeld over de werktijdverkorting, aangepaste betaaltermijnen gemeentelijke belastingen en andere regelingen. In deze video is te zien hoe Pascalle Miller-Turkenburg van Opa & An de Winkel met de crisis omgaat.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Zwembad Papendrecht hele dag gesloten na brand, diplomazwemmen afgelast

Het zwembad in Papendrecht heeft woensdagochtend te maken gehad met een brand. In de kelder was rond...

Spandoeken, vuurwerk en nuance: drukgezocht protest tegen azc in dit dorp

Met Nederlandse vlaggen, spandoeken en rokende fakkels trok een flinke stoet van zo’n duizend demons...

Partijen Papendrecht zetten verkiezingscampagnes tijdelijk stil

Alle politieke partijen in Papendrecht zetten hun verkiezingscampagne in aanloop naar de gemeenteraa...

Straks ook op zondag vier Sprinters per uur? NS doet voorstel

Het hele weekend, vier keer per uur een Sprinter trein laten rijden tussen Dordrecht en Den Haag. De...

Grote Kerk wordt 'ingepakt' in voorbereiding op miljoenenrenovatie

De Grote Kerk in Dordrecht wordt vanaf dit voorjaar 'ingepakt'. Rondom de toren wordt een vangnet ge...

Taakstraf voor Dordtenaar (51) die drugslab runde

De man die in een bedrijfspand aan de Rijksstraatweg in Dordrecht een drugslab runde, is veroordeeld...