gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente biedt ondersteuning aan horeca

8bb4dce0ba051a594b013585b5783b6d.jpg

De gemeente Dordrecht trekt tijdens de corona-crisis samen met het rijk op om de economische en financiële gevolgen zoveel mogelijk te beperken.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Het Corona-virus heeft niet alleen invloed op ons persoonlijk leven, maar zeker ook gevolgen voor bedrijven en werknemers. Omdat er in deze tijd veel op ondernemers afkomt heeft de gemeente samen met Dordt Onderneemt een serie video's gemaakt. Korte filmpjes waarin maatregelen, ondersteuning en inspiratie wordt geboden.

RTV Dordrecht ondersteunt de gemeente in de communicatie over de maatregelen voor ondernemers door de video's de komende dagen ook te verspreiden via online en sociale media en uit te zenden op TV Dordrecht. De tweede video is specifiek gericht op ondernemers in de horeca, hierin is te zien hoe Dennis van Buuren van Visser's Poffertjes met de crisis omgaat. De video bevat ook informatie over zaken als werktijdverkorting en aangepaste betaaltermijnen voor gemeentelijke belastingen.

Lees ook

vernielinghuistendonck.png

Vernielingen aan Rijksmonument Huys ten Donck

Het Huys ten Donck, een monumentale buitenplaats in Ridderkerk, is vernield. Dit meldt de organisatie op hun Facebookpagina. Op de buitenplaats is een deur ingetrapt en zijn stenen door ruiten heen gegooid.

lennykuhr.png

Extra afscheidsconcert van Lenny Kuhr in Dordrecht

Zangeres Lenny Kuhr geeft een derde afscheidsoptreden in Dordrecht. Het concert is op 26 mei in theater De Oude School in Dubbeldam.

klaasvandoorndam.png

Hendrik-Ido-Ambacht vernoemt straat naar oud-wethouder

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht heeft een straat vernoemd naar oud-wethouder, waarnemend burgemeester en raadslid Klaas van Doorn. Van Doorn overleed begin dit jaar op 100-jarige leeftijd.

05afacb5-79e3-3a04-975b-cb6aee3a5da5.jpg

Weinig hoop voor wandelaar Erik (53), al dagen vermist op Saba

De 53-jarige Erik Matthijsen, die al dagen wordt vermist op het Caribische eiland Saba, is waarschijnlijk overleden. Dat zegt Jonathan Johnson, gezaghebber van Saba, in een videoboodschap op sociale media.

AI boeken 2.png

Boeken geschreven door AI, Andries (28) biedt honderden te koop aan

Ruim duizend boeken heeft hij inmiddels in de aanbieding, de 28-jarige Andries Herremans. Of het nu gaat om gedichten gebaseerd op poep of reisgidsen, in korte tijd heeft zijn bedrijf in Hendrik-Ido-Ambacht een enorm aanbod aan titels weten te produceren. Dagblad Trouw ontdekte dat ze niet door Andries zelf of een andere auteur zijn geschreven: alle titels zijn van de hand van kunstmatige intelligentie (AI).

pasar malam.png

Dit verdwenen evenement keert terug naar Dordrecht

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement weer terug naar het eiland, maar op een nieuwe locatie.