gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente biedt ondersteuning aan horeca

8bb4dce0ba051a594b013585b5783b6d

De gemeente Dordrecht trekt tijdens de corona-crisis samen met het rijk op om de economische en financiële gevolgen zoveel mogelijk te beperken.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Het Corona-virus heeft niet alleen invloed op ons persoonlijk leven, maar zeker ook gevolgen voor bedrijven en werknemers. Omdat er in deze tijd veel op ondernemers afkomt heeft de gemeente samen met Dordt Onderneemt een serie video's gemaakt. Korte filmpjes waarin maatregelen, ondersteuning en inspiratie wordt geboden.

RTV Dordrecht ondersteunt de gemeente in de communicatie over de maatregelen voor ondernemers door de video's de komende dagen ook te verspreiden via online en sociale media en uit te zenden op TV Dordrecht. De tweede video is specifiek gericht op ondernemers in de horeca, hierin is te zien hoe Dennis van Buuren van Visser's Poffertjes met de crisis omgaat. De video bevat ook informatie over zaken als werktijdverkorting en aangepaste betaaltermijnen voor gemeentelijke belastingen.

Lees ook

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.