Dordrecht, Netherlands

Gemeente eert bewoners adoptiegroen met tegel

De gemeente legt tegenwoordig een speciale tegel neer als het groen door de omwonenden wordt verzorgd. Zij zien dit als een erkenning.
Leo Roubos | 30 augustus 2018 16:25 | Aangepast op 30 augustus 2018 16:25
Toen de Singel een aantal jaren geleden werd heringericht en het aparte fietspad kwam te vervallen, opperden de bewoners naar de gemeente er groen van te maken. De gemeente ging hiermee akkoord, maar de bewoners moesten wel zelf iets aan het groen doen.

De omwonenden verzorgen tegenwoordig zelf het groen voor hun deur en naar eigen zeggen is dat niet heel veel werk.

De speciale tegel die de gemeente aan weerszijden van de stoep heeft neergelegd beschouwen de bewoners als een waardering van de gemeente.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...