Dordrecht, Netherlands

Gemeente eert bewoners adoptiegroen met tegel

De gemeente legt tegenwoordig een speciale tegel neer als het groen door de omwonenden wordt verzorgd. Zij zien dit als een erkenning.
Leo Roubos | 30 augustus 2018 16:25 | Aangepast op 30 augustus 2018 16:25
Toen de Singel een aantal jaren geleden werd heringericht en het aparte fietspad kwam te vervallen, opperden de bewoners naar de gemeente er groen van te maken. De gemeente ging hiermee akkoord, maar de bewoners moesten wel zelf iets aan het groen doen.

De omwonenden verzorgen tegenwoordig zelf het groen voor hun deur en naar eigen zeggen is dat niet heel veel werk.

De speciale tegel die de gemeente aan weerszijden van de stoep heeft neergelegd beschouwen de bewoners als een waardering van de gemeente.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...