Dordrecht, Netherlands

Gemeente eert bewoners adoptiegroen met tegel

De gemeente legt tegenwoordig een speciale tegel neer als het groen door de omwonenden wordt verzorgd. Zij zien dit als een erkenning.
Leo Roubos | 30 augustus 2018 16:25 | Aangepast op 30 augustus 2018 16:25
Toen de Singel een aantal jaren geleden werd heringericht en het aparte fietspad kwam te vervallen, opperden de bewoners naar de gemeente er groen van te maken. De gemeente ging hiermee akkoord, maar de bewoners moesten wel zelf iets aan het groen doen.

De omwonenden verzorgen tegenwoordig zelf het groen voor hun deur en naar eigen zeggen is dat niet heel veel werk.

De speciale tegel die de gemeente aan weerszijden van de stoep heeft neergelegd beschouwen de bewoners als een waardering van de gemeente.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...