gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente en discotheek treffen schikking

De gemeente heeft een schikking getroffen met de eigenaar van discotheek Area Sixzz aan de Tolburgstraat Landzijde. De gemeente had Ovis BV een vergunning gegeven, maar trok die later in.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De gemeente heeft een schikking getroffen met de eigenaar van discotheek Area Sixzz aan de Tolburgstraat Landzijde. De gemeente had Ovis Events een vergunning gegeven, maar trok die later in.Discotheek Area Sixxz, naast het pand van V&D, was volop in bedrijf toen omwonenden bezwaar maakten tegen de afgegeven vergunning. De gemeente constateerde dat de vergunning onterecht was afgegeven.

Ovis Events maakte bezwaar. Het bedrijf zei financiële schade te hebben door de gedwongen sluiting. De gemeente geeft toe dat Ovis Events niet duidelijk is geïnformeerd en de kosten worden nu via een schikking aan Ovis BV terugbetaald.

Het bedrag en de precieze inhoud van de schikking blijft tussen de partijen/ wordt niet naar buiten gebracht.

Lees ook

boelebolnesboterbeurs

Dit is er te doen op Open Monumentendag in onze streek

Open Monumentendag staat voor de deur. Komend weekend openen in heel Nederland oude (en nieuwere) gebouwen hun deuren voor het publiek. Ook in onze streek is er veel te zien. Wij lichten er een aantal voorbeelden uit.

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

archieffotopolitie

Achtervolging met tien politiewagens en helikopter eindigt nadat vluchtauto wordt aangetikt

De politie heeft vrijdagochtend met man en macht een auto achtervolgd. De vluchtende auto, die om meerdere redenen gezocht werd, werd uiteindelijk gestopt in Ridderkerk nadat hij een beuk kreeg van een politiewagen. Er zijn twee mannen aangehouden.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.