Dordrecht, Netherlands

Gemeente en discotheek treffen schikking

De gemeente heeft een schikking getroffen met de eigenaar van discotheek Area Sixzz aan de Tolburgstraat Landzijde. De gemeente had Ovis BV een vergunning gegeven, maar trok die later in.
Peter Tromp | 17 januari 2018 13:00 | Aangepast op 17 januari 2018 13:00
De gemeente heeft een schikking getroffen met de eigenaar van discotheek Area Sixzz aan de Tolburgstraat Landzijde. De gemeente had Ovis Events een vergunning gegeven, maar trok die later in.Discotheek Area Sixxz, naast het pand van V&D, was volop in bedrijf toen omwonenden bezwaar maakten tegen de afgegeven vergunning. De gemeente constateerde dat de vergunning onterecht was afgegeven.

Ovis Events maakte bezwaar. Het bedrijf zei financiële schade te hebben door de gedwongen sluiting. De gemeente geeft toe dat Ovis Events niet duidelijk is geïnformeerd en de kosten worden nu via een schikking aan Ovis BV terugbetaald.

Het bedrag en de precieze inhoud van de schikking blijft tussen de partijen/ wordt niet naar buiten gebracht.

Lees ook

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...