gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente haalt streep door plannen stadion FC Dordrecht

fa0b5c55267dc1289a2636553ef48520

Een nieuw stadion voor FC Dordrecht lijkt onhaalbaar. De gemeente is niet bereid om een garantstelling van 17 miljoen euro af te geven, die nodig is voor de bouw.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Eerder lieten de burgemeester en wethouders weten dat ze alleen bereid zijn om 1,7 miljoen euro te betalen voor de infrastructuur rondom het nieuwe stadion, zoals een toegangsweg en een parkeerplaats.

Er zijn de afgelopen jaren veel plannen geweest voor een stadion, die allemaal niet levensvatbaar bleken. Bij het recente plan is gekeken naar de mogelijkheden van 'maatschappelijk financieren', waarbij een deel van het complex kon worden gebruikt voor onderwijs en zorg. Ook zou er plek komen voor amateurclubs op het complex.

Uit het haalbaarheidsonderzoek blijkt dat het plan niet volledig door de markt gefinancierd kan worden. Volgens de gemeente Dordrecht komt dat door de 'beperkte financiële mogelijkheden van de club'. Ook maakt het bestemmingsplan het ook niet mogelijk om commerciële activiteiten uit te voeren op het terrein.

Lees ook

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

KDR&ZV Training voor de Great River Race op de Thames

Dordtse roeiers doen mee aan 'riviermarathon van Londen' voor goede doel

Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.

nepagentbureaurijnmond

Verdachte die sieraden van 88-jarige steelt, meldt zich niet: politie toont hem nu herkenbaar

De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.