gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente introduceert ‘Fixi’ als alternatief van de wijklijn

0703aae3d8abac96c4a4dbfb5a046b07

De gemeente heeft een alternatief opgetuigd voor de wijklijn, via de app Fixi kunnen Dordtenaren meldingen doen over kapotte lantaarnpalen, volle vuilnisbakken en meer.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Wethouder Marco stam demonstreert in een promotiefilmpje van de Gemeente hoe de app werkt. Als hij over het Geldelozepad loopt ziet hij een losse tegel liggen. Hij pakt zijn telefoon en meldt via de app wat er aan de hand is. Nadat hij de melding heeft verstuurd komt er een auto van de gemeente aanrijden met medewerkers die de stoep repareren. Een tevreden wethouder ziet daarna dat het goed is.


De applicatie is gratis te downloaden via de website van de gemeente, vanaf daar wordt u doorgeleid naar de website van Fixi. De meldingen die via de app van de gemeente Dordrecht worden ingediend komen vanaf nu niet meer binnen.

Afbeelding ter illustratie

Lees ook

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”

helikopterbovenrdam

Vijf gevechtshelikopters wekken regio: 'Door megaherrie uit bed getrild'

Boven een deel van deze streek is donderdagochtend een militaire oefening geweest met meerdere gevechtshelikopters. Het gaat om drie Apache-helikopters en twee Chinooks. De oefening begon rond 05.00 uur en zorgde bij verschillende regiogenoten voor ergernis omdat ze door het lawaai uit hun slaap zijn gehaald.