gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente komt met uitleg afgelasten kerstmarkt

6ef3a22e0c838eecec0420bdf3dc2bd5

Zoals bekend was de afgelopen editie van de Kerstmarkt er niet een als afgelopen jaren. Door de slechte weersverwachting werden de tweede en de derde dag afgelast.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
De gemeente legt uit op hun website waarom de beslissing is gemaakt. “Op zaterdag waren er tussen 16.30 en 19.30 uur windstoten met windkracht 8 (70km/u). Op zondag waren er in de vroege ochtend, het moment waarop opgebouwd had moeten worden, windstoten met windkracht 8. In de middag waren er windstoten met windkracht 7. Op beide dagen dus ruim boven de veilige norm.” Zo meldt de gemeente. En ondanks dat de zon scheen was de wind nog te heftig.

Deelnemers die met hun kraam op de markt stonden krijgen hun geld terug, zoals stond vermeld in de algemene voorwaarden van hun contract.

Achteraf gezien hebben de gemeente en alle andere betrokken organisatoren geen spijt van de beslissing.

Lees ook

IMG_7482

Automobilisten opgelet: nachtafsluitingen N3 op komst komende week

Verschillende delen van de N3 zijn komende donderdag- of vrijdagnacht dicht. Het gaat om stukken weg aan zowel de Dordtse als Papendrechtse kant.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

nahsportief

NAH Sportief maakt kans op prijs voor beste beweeginitiatief: 'al blij met deze nominatie'

NAH Sportief in Dordrecht maakt kans op een prijs voor het beste beweeginitiatief van Zuid-Holland. Het initiatief, wat eerder dit jaar werd opgericht, stimuleert mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) om te bewegen en te sporten op een manier die bij hen past. “Ik vind het feestelijk dat wij zo’n nominatie krijgen”, aldus Irene Zwinkels, initiatiefnemer van NAH Sportief.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.