Dordrecht, Netherlands

Gemeente krijgt schadeclaim van 't Geeltje

Tonnen moet de gemeente betalen aan coffeeshop 't Geeltje. Altans als het aan de coffeeshop ligt. 't Geeltje eist een schadeclaim van de gemeente omdat ze onterecht een vergunning geweigerd is, meldt RTV Rijnmond.
Petra Scheurwater | 19 augustus 2016 18:09 | Aangepast op 19 augustus 2016 18:09
De eigenaar van 't Geeltje had in 2013 een conflict met de Belastingdienst en kreeg daarom geen nieuwe vergunning. De rechter en de Raad van State oordeelde achteraf dat dit onterecht was.

Hoe hoog de schadeclaim precies wordt is niet bekend,. Omdat er sprake is van jarenlange inkomstenderving bedraagt die enkele tonnen.

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...