gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente pakt dealer huis af

De bewoner van de Brandts Buijsstraat die sinds augustus tijdelijk zijn woonwagen niet in mag, moet er definitief uit. De gemeente beëindigt zijn huurcontract. De man zou hebben gehandeld in drugs.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De burgemeester sloot de woonwagen al voor een periode van drie maanden. De bewoner mag er tot en met 17 november niet in en hij mag ook niet iemand naar binnen laten. Water, gas en licht zijn afgesloten. Nu stopt ook zijn huurcontract. Vanaf 1 december moet hij op zoek naar ander onderdak.

De gemeente neemt deze opvallend harde maatregel ook als voorbeeld voor andere huurders van de gemeente. De gemeente heeft ook de achternaam van de bewoner vrijgegeven. Het college accepteert geen drugshandel in gemeentelijke eigendommen. Vanwege de al opgelegde tijdelijke sluiting mag de gemeente het huurcontract ontbinden zonder tussenkomst van de rechter.

In de woonwagen lagen hard- en softdrugs in dusdanige hoeveelheden dat ze wel bestemd moesten zijn voor de handel. Ook werd er munitie gevonden. Politie en gemeente kenden de man vanwege criminele activiteiten. Hij had al een strafblad.

Lees ook

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

thumb website Ed Nijmeegse Vierdaagse

Ed (64) heeft een hekel aan wandelen, maar loopt toch voor 42e keer de vierdaagse

De wekker gaat dinsdagochtend vroeg voor de 64-jarige Ed Grootveld als de Nijmeegse Vierdaagse weer voor de deur staat. Het is voor de Sliedrechter al de 42e keer dat hij meeloopt, slechts één keer moest hij in al die jaren zelf noodgedwongen stoppen. “Het is ook zo zwaar. Ik weet dat ik het weer ga halen, maar je moet niet vragen hoe.”

bigrivers20261

Zondag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2026

De 26ste editie van Big Rivers was één groot feest: drie dagen eten, drinken, gezelligheid en heel veel muziek in het historisch centrum van Dordrecht. Deze zondag kun je op TV Dordrecht nagenieten van het festival, met de leukste nummers van verschillende concerten.

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.