gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeente pakt dealer huis af

De bewoner van de Brandts Buijsstraat die sinds augustus tijdelijk zijn woonwagen niet in mag, moet er definitief uit. De gemeente beëindigt zijn huurcontract. De man zou hebben gehandeld in drugs.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De burgemeester sloot de woonwagen al voor een periode van drie maanden. De bewoner mag er tot en met 17 november niet in en hij mag ook niet iemand naar binnen laten. Water, gas en licht zijn afgesloten. Nu stopt ook zijn huurcontract. Vanaf 1 december moet hij op zoek naar ander onderdak.

De gemeente neemt deze opvallend harde maatregel ook als voorbeeld voor andere huurders van de gemeente. De gemeente heeft ook de achternaam van de bewoner vrijgegeven. Het college accepteert geen drugshandel in gemeentelijke eigendommen. Vanwege de al opgelegde tijdelijke sluiting mag de gemeente het huurcontract ontbinden zonder tussenkomst van de rechter.

In de woonwagen lagen hard- en softdrugs in dusdanige hoeveelheden dat ze wel bestemd moesten zijn voor de handel. Ook werd er munitie gevonden. Politie en gemeente kenden de man vanwege criminele activiteiten. Hij had al een strafblad.

Lees ook

fatbikepolitie

Fatbiker op de vlucht voor de politie botst op fietser

Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.

Steekpartij AZC foto

Steekpartij azc Dordrecht, twee verdachten aangehouden

Bij het asielzoekerscentrum aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht vond maandagmiddag een steekpartij plaats. Het incident gebeurde rond 15.45 uur. Eén man is gewond geraakt en ter plaatste door een ambulance behandeld. Twee verdachten zijn aangehouden.

kat bevrijdt door brandweer

Kat zit hevig miauwend tussen zonnepanelen

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een kat die vast zat op het dak van een woning aan het Suze Groeneweg-erf Dordrecht. Het dier zat onder zonnepanelen en kon er niet zelfstandig afkomen.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.