Dordrecht, Netherlands

Gemeente wil beheergroep Skaeve Huse

De gemeente zoekt mensen die plaats willen nemen in een beheergroep voor de Skaeve Huse op de Kerkeplaat. Die zou moeten bestaan uit ondernemers en buurtbewoners.
Gert van der Steen | 6 april 2018 14:05 | Aangepast op 6 april 2018 14:05
Er worden nog dit jaar 5 Skaeve Huse geplaatst op de Kerkeplaat. Dat zijn sobere woningen voor daklozen met complexe problemen, waarvoor huisvesting moeilijk is. De gemeente wil met betrokkenen uit de omgeving afspraken maken over de inrichting van de openbare ruimte rondom deze wooneenheden en het beheer daarvan. Deze beheergroep zou ook later een rol moeten vervullen bij signalering van problemen bij het gebruik.

De afspraken worden gemaakt met de politie, handhaving, Trivire en zorginstellingen. Die moeten o.a. gaan over de organisatie van het toezicht en handhaving, over een meldpunt voor klachten en problemen en over begeleiding van de bewoners.

Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij de projectleider via EH.van.Leeuwen@dordrecht.nl

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...