Dordrecht, Netherlands

Gemeenteraad Dordrecht start hoorzittingen

De gemeenteraad Dordrecht start binnenkort met hoorzittingen om een helder beeld te krijgen van de situatie omtrent Jeugdzorg.
Carlijn Kruidhof | 24 april 2017 17:25 | Aangepast op 24 april 2017 17:25
Verschillende partijen zullen worden gehoord tijdens de hoorzittingen: ouders van kinderen die gebruik maken van Jeugdzorg, maar ook hulpinstanties en zorgverleners.

De hoorzittingen zijn onderdeel van een traject om Jeugdzorg in regio Zuid-Holland-Zuid te verbeteren, nadat belangenbehartiger Ouderplatform alarm sloeg in maart. Eind maart was er een soortgelijke hoorzitting in Dordrecht, waarbij ouders hun ervaringen met Jeugdzorg konden delen.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...

Raad voelt opnieuw niks voor zero-emissiezone: 'Wereldvreemd plan'

Een zero-emissiezone in de Dordtse binnenstad is opnieuw van de baan. Het initiatiefvoorstel van Gro...