Dordrecht, Netherlands

Gemeenteraad Dordrecht start hoorzittingen

De gemeenteraad Dordrecht start binnenkort met hoorzittingen om een helder beeld te krijgen van de situatie omtrent Jeugdzorg.
Carlijn Kruidhof | 24 april 2017 17:25 | Aangepast op 24 april 2017 17:25
Verschillende partijen zullen worden gehoord tijdens de hoorzittingen: ouders van kinderen die gebruik maken van Jeugdzorg, maar ook hulpinstanties en zorgverleners.

De hoorzittingen zijn onderdeel van een traject om Jeugdzorg in regio Zuid-Holland-Zuid te verbeteren, nadat belangenbehartiger Ouderplatform alarm sloeg in maart. Eind maart was er een soortgelijke hoorzitting in Dordrecht, waarbij ouders hun ervaringen met Jeugdzorg konden delen.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...