Dordrecht, Netherlands

Gemeenteraad Dordrecht start hoorzittingen

De gemeenteraad Dordrecht start binnenkort met hoorzittingen om een helder beeld te krijgen van de situatie omtrent Jeugdzorg.
Carlijn Kruidhof | 24 april 2017 17:25 | Aangepast op 24 april 2017 17:25
Verschillende partijen zullen worden gehoord tijdens de hoorzittingen: ouders van kinderen die gebruik maken van Jeugdzorg, maar ook hulpinstanties en zorgverleners.

De hoorzittingen zijn onderdeel van een traject om Jeugdzorg in regio Zuid-Holland-Zuid te verbeteren, nadat belangenbehartiger Ouderplatform alarm sloeg in maart. Eind maart was er een soortgelijke hoorzitting in Dordrecht, waarbij ouders hun ervaringen met Jeugdzorg konden delen.

Lees ook

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...