gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gemeenteraad pompt extra geld in Sportboulevard

afcb7cf08f429a2275cf232860ada6c5

De gemeenteraad heeft tijdens de vergadering van dinsdag unaniem besloten dat er extra subsidiegeld naar de Sportboulevard gaat. Het gaat om een bedrag van 5,5 ton. Dat geld is bedoeld om problemen met de legionellabacterie aan te pakken.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Al sinds de opening van het sportcomplex in oktober 2010 zijn er regelmatig besmettingen geweest met de legionellabacterie, constateert de gemeente. Dat moet nu, na al verschillende malen subsidiegeld hieraan te hebben besteed, verholpen worden met deze nieuwe flinke financiële injectie.


Het Dordtse CDA en GroenLinks hadden zo hun twijfels over het voorstel, want zij zagen er niet per se heil in om wéér geld in het sportcomplex te steken. Nadat de wethouder financiën Burggraaf de fracties geruststelde door te vertellen dat er nu fors bezuinigd kan worden op het onderhoudsbudget, stemden ook CDA en GroenLinks in.

Lees ook

Noodsteunpunt

Wat als de stroom ineens uitvalt? Deze gemeente oefent met noodsteunpunt

Waar kun je terecht als de elektriciteit en telecommunicatie voor langere tijd is uitgevallen en hoe kom je dan aan informatie? Inwoners van Heerjansdam, de gemeente Zwijndrecht en de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid oefenden afgelopen weekend met het inrichten en gebruiken van een zogeheten noodsteunpunt.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.