gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Genomineerden ANV Debutantenprijs 2019.

d14db232b379edcbf696e15782c83337

Zondagmiddag, 7 juli, wordt in het Dordrechts Museum bekend gemaakt wie de winnaar is van de ANV Debutantenprijs 2019.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Het is de 24e keer dat deze prijs wordt toegekend.

Het is dit jaar voor de eerste keer dat twee jury’s zich over deze boeken hebben gebogen, een publieksjury en een vakjury. Als deze twee tot een verschillend oordeel komen is het mogelijk dat deze keer twee winnaars worden bekendgemaakt.

De genomineerde zijn Marieke Lucas Rijneveld met ‘De avond is ongemak’, Persis Bekkering schreef ‘Een heldenleven’ en van Mirthe van Doornik is ‘Moeders van anderen’. Zoals het er nu naar uit ziet is dit voor de laatste keer dat de Debutantenprijs uitgereikt wordt bij gebrek aan een nieuwe sponsor. 
eb931336f55d8f90168a0c2cf544d014
2aea419ba41c960b613f53ae1d0dae29
78d8a3b116e89752807bc0c17a233e7c
f8d2c97b55670e88c06690311b4bd3a6

Lees ook

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - KINDERBOERDERIJ

Dierenvriend Quirijn heeft van zijn hobby zijn werk kunnen maken

Vanaf jongs af aan heeft Quirijn altijd al dieren gehad. Ondertussen verzorgt hij al 27 jaar de dieren op kinderboerderij de Kiboe-hoeve in Zwijndrecht. Monique houdt wel van konijntjes knuffelen, dus neemt ze een kijkje bij de werkzaamheden van Quirijn. Als ze maar geen poep hoeft te scheppen.

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

mobiele camera crabbehof

Mobiele camera langer bij dit winkelcentrum: ‘Rust en veiligheid behouden’

De mobiele camera in het winkelcentrum Crabbehof zal voor onbepaalde tijd blijven staan. De camera op het Van Oldebarneveltplein moet, volgens een politiewoordvoerder, zorgen voor meer rust en veiligheid op het plein.

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.