Dordrecht, Netherlands

Genomineerden TopASz Award bekend

Gynaecoloog dr. Nikki Swarte-Houbolt, receptionist Jaap van Rijswijk en de afdelingen Interne Geneeskunde, Cardiologie en Reumatologie maken kans op een TopASz Award. Dat is de prijs die het Albert Schweitzer ziekenhuis jaarlijks uitreikt aan de meest patiëntvriendelijk zorgverlener.Daarbij gaat het vooral om het geven van persoonlijke aandacht en goede begeleiding.
Petra Scheurwater | 13 november 2019 16:28 | Aangepast op 13 november 2019 16:28
Patiënten en medewerkers van het ziekenhuis konden een persoon of een afdeling aanbevelen. Uit de inzendingen voor de TopASz Award heeft de Cliëntenraad vijf genomineerden geselecteerd.

De vijf kanshebbers moeten nu voor een jury onder leiding van burgemeester Van der Loo van Zwijndrecht een presentatie geven over hun visie op mensgerichte zorg, patiëntvriendelijkheid en gastvrijheid. Daarnaast wordt gevraagd hoe ze de prijs van 5000 euro zouden inzetten ten behoeve van nóg meer gastvrijheid, wanneer ze zouden winnen.

Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst van het ziekenhuis op 9 januari 2020 wordt de winnaar feestelijk bekendgemaakt.

Foto: Albert Schweitzer ziekenhuis

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...