gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Genomineerden TopASz bekend

d2630d3aa8f2aeb4352e9f2033ebac2c

De genomineerden voor de TopAsz award zijn bekend. Patiënten en medewerkers van het ziekenhuis konden een persoon of een afdeling aanbevelen. Een recordaantal, 338 mensen, hebben daar gebruik van gemaakt.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het Albert Schweitzer ziekenhuis zet jaarlijks een oproep om een arts, medewerker of afdeling te waarderen. De Cliëntenraad reikt de prijs, een award en vijfduizend euro, uit aan de personen of afdelingen die zich extra inzetten voor patiënten.


De Cliëntenraad heeft vijf genomineerden gekozen: de poliklinische apotheek, neuroloog Janet de Beukelaar, verpleegkundig specialist Chirurgie Lesley Koet, maag-darm-leverarts Ruud Beukers en de kinderartsen en verkleegkundig specialist Kindergeneeskunde.


De jury onder leiding van burgemeester Wouter Kolff besluit wie de award wint. Het geldbedrag wordt op de afdeling besteed voor meer patiëntvriendelijkheid. Op 10 januari 2019 wordt de winnaar bekendgemaakt tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst in het ziekenhuis.

Op de foto de winnares van vorig jaar dermatoloog Suzan Reeder, vanwege de tijd en aandacht die zij aan haar patiënten besteedt. Zij geeft het geld uit aan het comfortabel inreichten van de rustruimte van Dermatologie.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer. Hij schreef met politicoloog en journalist Rolf Heynen het deze week verschenen boek GIF, over de talloze toxische en chemische stoffen die ongemerkt in ons dagelijks leven voorkomen.

Busink explosie zwi

Explosie op balkon van woning, kinderen nagekeken door ambulancepersoneel

Bij een explosie op het balkon van een portiekwoning aan de Dr. Boutensstraat in Zwijndrecht zijn zondagavond twee ruiten gesneuveld. Ook ontstond er een kleine brand, die door de brandweer is geblust.

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.

Point Blur_Oct232026_091239

Bestuurder busje wijkt uit voor remmende voorganger en rijdt sloot in

Een bestelbus is vrijdagochtend in een sloot beland bij Bleskensgraaf. De bestuurder moest uitwijken voor een remmende voorganger, laat een politiewoordvoerder weten.

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.