gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gepensioneerd huisarts maakt come-back

80b49fb1840874cf6be53079b2940e45

Gepensioneerd huisarts Kees Rovers heeft zijn dokterstas weer uit de kast gehaald. De Dordtse arts wordt dit weekend 70 jaar, maar geeft gehoor aan de roep om hulp, nu veel artsen zelf door ziekte niet kunnen werken.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"De directeur van verpleeghuis Crabbehoff vroeg me of ik daar een paar dagen in de week wil bijspringen. Het is absoluut niet zo dat het coronavirus daar rondwaart. Er is gewoon een tekort aan artsen, zoals op meer plaatsen in het land", zegt Rovers.


Vrouw en kinderen zijn volgens de herintredende huisarts maar matig enthousiast: "Je bent toch niet gestoord, zeiden mijn kinderen. Je gaat verhuizen, je hebt helemaal geen tijd. Maar ik vind dat ik deze verplichting op me moet nemen."


Rovers gaat nog een stap verder: "ik roep gepensioneerde collega's op om ook invalwerk te doen. Van een paar collega's weet ik dat ze zich bij de GGD al gemeld hebben als reservist. Dat vind ik goed."

Lees ook

rijnmondweerfoto

Deze week weinig regen en temperatuur loopt op, mogelijk zonnig weekend

De meteorologische herfst begint dinsdag. Maar wie dan meteen denkt aan regen, wind en een dikke jas, komt voorlopig bedrogen uit. Het weer heeft namelijk helemaal geen haast om afscheid te nemen van de zomer.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

foto

Scholieren geven afsnijden fietspad bij pont toe: ‘Dan hoef ik niet te wachten’

Creatieve scholieren op de Kerkeplaat in Dordrecht, waar zij de rijbaan in plaats van het fietspad gebruiken om een stoplicht te omzeilen. De politie is er niet blij mee, maar schoolgangers geven het afsnijden lachend toe. “Die boete? Gewoon snel wegfietsen en dan komt het wel goed, hoor.”

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.