gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gepensioneerd huisarts maakt come-back

80b49fb1840874cf6be53079b2940e45

Gepensioneerd huisarts Kees Rovers heeft zijn dokterstas weer uit de kast gehaald. De Dordtse arts wordt dit weekend 70 jaar, maar geeft gehoor aan de roep om hulp, nu veel artsen zelf door ziekte niet kunnen werken.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"De directeur van verpleeghuis Crabbehoff vroeg me of ik daar een paar dagen in de week wil bijspringen. Het is absoluut niet zo dat het coronavirus daar rondwaart. Er is gewoon een tekort aan artsen, zoals op meer plaatsen in het land", zegt Rovers.


Vrouw en kinderen zijn volgens de herintredende huisarts maar matig enthousiast: "Je bent toch niet gestoord, zeiden mijn kinderen. Je gaat verhuizen, je hebt helemaal geen tijd. Maar ik vind dat ik deze verplichting op me moet nemen."


Rovers gaat nog een stap verder: "ik roep gepensioneerde collega's op om ook invalwerk te doen. Van een paar collega's weet ik dat ze zich bij de GGD al gemeld hebben als reservist. Dat vind ik goed."

Lees ook

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Zwijndrechtenaar was al overleden toen woningbrand uitbrak

De Zwijndrechtse man die vorige maand dood werd aangetroffen na een woningbrand aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, was al overleden voor het uitbreken van de brand. Dat heeft de politie bekendgemaakt. De twee mannen die eerder werden aangehouden, worden verdacht van brandstichting en het proberen laten verdwijnen van het lichaam.

margot smalste huis

Margot woont in het smalste huis van Dordt: 'Alles past erin!'

Hoe smal zou het smalste huis zijn in Dordrecht? Margot de Groot kan het weten, want zij woont al 9 jaar lang aan de Voorstraat in het smalste huis van de stad. Het huis is ruim 2,5 meter breed en heeft in totaal 3 verdiepingen.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

PSX_20260703_094538

Kortstondig brand door laswerk in binnenvaartschip

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.

yv202674yv202674A1D01324

FC Dordrecht slikt zes tegengoals in drukbezocht oefenduel met Feyenoord

Het was een commerciële superdag voor FC Dordrecht, maar sportief had de ploeg zaterdagmiddag weinig in te brengen tegen Feyenoord: 0-6. Vier van de zes treffers in het oefenduel vielen voor rust.