gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Gepensioneerd huisarts maakt come-back

80b49fb1840874cf6be53079b2940e45

Gepensioneerd huisarts Kees Rovers heeft zijn dokterstas weer uit de kast gehaald. De Dordtse arts wordt dit weekend 70 jaar, maar geeft gehoor aan de roep om hulp, nu veel artsen zelf door ziekte niet kunnen werken.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"De directeur van verpleeghuis Crabbehoff vroeg me of ik daar een paar dagen in de week wil bijspringen. Het is absoluut niet zo dat het coronavirus daar rondwaart. Er is gewoon een tekort aan artsen, zoals op meer plaatsen in het land", zegt Rovers.


Vrouw en kinderen zijn volgens de herintredende huisarts maar matig enthousiast: "Je bent toch niet gestoord, zeiden mijn kinderen. Je gaat verhuizen, je hebt helemaal geen tijd. Maar ik vind dat ik deze verplichting op me moet nemen."


Rovers gaat nog een stap verder: "ik roep gepensioneerde collega's op om ook invalwerk te doen. Van een paar collega's weet ik dat ze zich bij de GGD al gemeld hebben als reservist. Dat vind ik goed."

Lees ook

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendenLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

Participand

Gebruikers ParticiPand overvallen door draai gemeente: ‘Moeilijk te begrijpen’

Gebruikers van ParticiPand in Alblasserdam voelen zich overvallen door het gemeentebestuur nu ze het oude schoolgebouw toch wil afstoten. Het gebouw aan de Lelsstraat zou eigenlijk open blijven voor verschillende verenigingen en organisaties in het dorp, maar daar lijkt nu een streep door te gaan. “Het is extra wrang en moeilijk te begrijpen dat een flink aantal van ons dit nota bene uit de krant moest vernemen.”

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”